Tato nemovitost není dostupná

Praha, zrekonstruovaný byt 4+kk k pronájmu, nám. Jiřího z Poděbrad, Vinohrady, 130 m², vhodný pro spolubydlení

Praha, zrekonstruovaný byt 4+kk k pronájmu, nám. Jiřího z Poděbrad, Vinohrady, 130 m2, vhodný pro spolubydlení Praha, zrekonstruovaný byt 4+kk k pronájmu, nám. Jiřího z Poděbrad, Vinohrady, 130 m2, vhodný pro spolubydlení Praha, zrekonstruovaný byt 4+kk k pronájmu, nám. Jiřího z Poděbrad, Vinohrady, 130 m2, vhodný pro spolubydlení Praha, zrekonstruovaný byt 4+kk k pronájmu, nám. Jiřího z Poděbrad, Vinohrady, 130 m2, vhodný pro spolubydlení Praha, zrekonstruovaný byt 4+kk k pronájmu, nám. Jiřího z Poděbrad, Vinohrady, 130 m2, vhodný pro spolubydlení Praha, zrekonstruovaný byt 4+kk k pronájmu, nám. Jiřího z Poděbrad, Vinohrady, 130 m2, vhodný pro spolubydlení Praha, zrekonstruovaný byt 4+kk k pronájmu, nám. Jiřího z Poděbrad, Vinohrady, 130 m2, vhodný pro spolubydlení Praha, zrekonstruovaný byt 4+kk k pronájmu, nám. Jiřího z Poděbrad, Vinohrady, 130 m2, vhodný pro spolubydlení Praha, zrekonstruovaný byt 4+kk k pronájmu, nám. Jiřího z Poděbrad, Vinohrady, 130 m2, vhodný pro spolubydlení Praha, zrekonstruovaný byt 4+kk k pronájmu, nám. Jiřího z Poděbrad, Vinohrady, 130 m2, vhodný pro spolubydlení Praha, zrekonstruovaný byt 4+kk k pronájmu, nám. Jiřího z Poděbrad, Vinohrady, 130 m2, vhodný pro spolubydlení

Dobře dispozičně řešený, zrekonstruovaný byt 4+kk se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu (bez výtahu). Jsou zde čtyři neprůchozí ložnice, kuchyně je umístěna v prostorné hale, kde je místo i na jídelní kout. Dále zda koupelna s vanou, toaleta zvlášť. Byt je částečně zařízen. Na podlahách jsou parkety a dlažba. Dům se nachází přímo na náměstí, okolo spousta obchodů a dobrých restaurací. Na náměstí se konají také stále populárnější farmářské trhy. Stanice metra je pár kroků od domu. Nedaleko jsou také oblíbené Riegrovy sady. Z bytu je krásný výhled na slavný kostel Nejsvětějšího Srdce Páně od architekta J. Plečnika. Krásné bydlení na výborném místě za dobrou cenu.

50.078600
14.450003
nám. Jiř. z Pod., Praha 3 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky600/osobu + 2700 energie
ID nabídky55654
Adresanám. Jiř. z Pod., Praha 3 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha130 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter