Tato nemovitost není dostupná

Praha, moderní kancelářské prostory 188 m² k pronájmu, ulice Kutvirtova, Radlice.

Praha, moderní kancelářské prostory 188 m2 k pronájmu, ulice Kutvirtova, Radlice. Praha, moderní kancelářské prostory 188 m2 k pronájmu, ulice Kutvirtova, Radlice. Praha, moderní kancelářské prostory 188 m2 k pronájmu, ulice Kutvirtova, Radlice. Praha, moderní kancelářské prostory 188 m2 k pronájmu, ulice Kutvirtova, Radlice. Praha, moderní kancelářské prostory 188 m2 k pronájmu, ulice Kutvirtova, Radlice. Praha, moderní kancelářské prostory 188 m2 k pronájmu, ulice Kutvirtova, Radlice. Praha, moderní kancelářské prostory 188 m2 k pronájmu, ulice Kutvirtova, Radlice. Praha, moderní kancelářské prostory 188 m2 k pronájmu, ulice Kutvirtova, Radlice. Praha, moderní kancelářské prostory 188 m2 k pronájmu, ulice Kutvirtova, Radlice. Praha, moderní kancelářské prostory 188 m2 k pronájmu, ulice Kutvirtova, Radlice. Praha, moderní kancelářské prostory 188 m2 k pronájmu, ulice Kutvirtova, Radlice. Praha, moderní kancelářské prostory 188 m2 k pronájmu, ulice Kutvirtova, Radlice. Praha, moderní kancelářské prostory 188 m2 k pronájmu, ulice Kutvirtova, Radlice. Praha, moderní kancelářské prostory 188 m2 k pronájmu, ulice Kutvirtova, Radlice. Praha, moderní kancelářské prostory 188 m2 k pronájmu, ulice Kutvirtova, Radlice. Praha, moderní kancelářské prostory 188 m2 k pronájmu, ulice Kutvirtova, Radlice.

Moderní a světlé kancelářské prostory o rozloze 188 m2 k pronájmu. Prostory jsou v administrativní budově nejvyššího standardu s výtahem, na Praze 5 – Radlice. Kanceláře se nacházejí ve druhém patře a mají pěkný výhled do zeleně, která je okolo budovy. V přízemí budovy je příjemná cafeteria s nabídkou snídaní a obědů. Kanceláře jsou klimatizovány a mají kompletní IT infrastrukturu. Po dohodě jsou možné úpravy interiéru – přepážky atd. V objektu je zabezpečené podzemní parkoviště. V okolí je veškerá občanská vybavenost – obchody, fitness centrum, tenisová hala, krytý bazén atd. Dobrá dopravní dostupnost – pěšky 3 minuty na metro trasy B Radlická nebo autem přímé napojení na Jižní spojku a dálnici D1.

50.057547
14.393065
Kutvirtova, Praha 5 - Radlice, Czech Republic
Cena
350 Kč
za m²
Poplatky+ poplatky cca 25 492 Kč
ID nabídky55639
AdresaKutvirtova, Praha 5 - Radlice
Budovaskeletová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Užitná plocha188 m²
Balkónne
Garážano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter