Tato nemovitost již byla prodána

Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník

Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník Okouzlující dřevostavba domu 5+1 s nízkými náklady za provoz, obec Vojkovice, okr. Mělník

Hledáte ideální kombinaci nízkonákladového bydlení ve vlastním rodinném domě se zahradou? Právě pro Vás nabízíme nebydlenou dřevostavbu domu s dispozicí 5+1 (140 m2), kolaudace 2008, pozemek 876 m2. Tento dům se nachází v obci Vojkovice, okr. Mělník. Dům je připraven k nastěhování. Dům i jeho interiér je koncipován jako čistý a funkční. V přízemí se nachází obývací pokoj s jídelnou a velkoryse řešenou kuchyní. Jsou zde také dvě ložnice s velkými francouzskými okny a pracovna. Nachází se zde také koupelna s podlahovým topením kde naleznete sprchový kout, vanu a umyvadlo. Samostatná toaleta je hned vedle. V technické místnosti se nachází plynový kotel, boiler se zásobníkem na 120l vody a zabezpečovací systém domu, který je napojen na pult centrální ochrany. V patře se pak nachází velkoryse pojatý prostor další ložnice s průchozí šatnou do druhé koupelny. Dům je proveden jako nízkoenergetický (náklady pouze 2.000,–/měsíc) a jsou zde použity velice kvalitní materiály. Na zahradě se nachází zahradní domek na nářadí a techniku. Jímka na dešťovou vodu (4m²) pak umožňuje letní zálivku zahrady. Zahrada je dostatečně velká na výstavbu bazénu, není však nutností, jelikož jen pár desítek metrů od domu se nachází zatopený lom a poskytuje tak velice hezké letní koupání. Zastavěná plocha domu je 120 m².

Obec Vojkovice nabízí přímé spojení do Prahy autobusem nebo pak autem za cca 15 minut. Cca 150 metrů od domu je nově vybudované vzdělávací centrum se školkou (keramická dílna, knihovna, internet), za kterou se nachází veřejné dětské hřiště, fotbalové hřiště a obecní úřad. V obci funguje také pošta, restaurace, obchod, obecní policie a hasiči. Vřele doporučujeme, příznivá cena.

Občanská vybavenost

bus 5 minut od domu

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové

Voda

dálkový vodovod
50.294636
14.376750
Vojkovice, Vojkovice (Okres Mělník), Czech Republic
Cena
4 390 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně všech poplatků a právních služeb
ID nabídky55635
AdresaVojkovice, Vojkovice (Okres Mělník)
Budovadřevo
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha140 m²
Plocha pozemku876 m²
Zahradaano (756 m²)
Zařízenone
Bezbariérový přístupne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje; na mateřské dovolené

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter