Tato nemovitost není dostupná

Praha, pěkné nebytové prostory k pronájmu, kancelářské, 80 m², Žižkov

Praha, pěkné nebytové prostory k pronájmu, kancelářské, 80 m2, Žižkov Praha, pěkné nebytové prostory k pronájmu, kancelářské, 80 m2, Žižkov Praha, pěkné nebytové prostory k pronájmu, kancelářské, 80 m2, Žižkov Praha, pěkné nebytové prostory k pronájmu, kancelářské, 80 m2, Žižkov Praha, pěkné nebytové prostory k pronájmu, kancelářské, 80 m2, Žižkov Praha, pěkné nebytové prostory k pronájmu, kancelářské, 80 m2, Žižkov Praha, pěkné nebytové prostory k pronájmu, kancelářské, 80 m2, Žižkov Praha, pěkné nebytové prostory k pronájmu, kancelářské, 80 m2, Žižkov Praha, pěkné nebytové prostory k pronájmu, kancelářské, 80 m2, Žižkov Praha, pěkné nebytové prostory k pronájmu, kancelářské, 80 m2, Žižkov Praha, pěkné nebytové prostory k pronájmu, kancelářské, 80 m2, Žižkov Praha, pěkné nebytové prostory k pronájmu, kancelářské, 80 m2, Žižkov Praha, pěkné nebytové prostory k pronájmu, kancelářské, 80 m2, Žižkov Praha, pěkné nebytové prostory k pronájmu, kancelářské, 80 m2, Žižkov

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytový prostor na Žižkově, U Rajské zahrady. Prostor se nachází v 1.patře. Vhodné jako kancelářské prostory. Po dohodě lze dozařídit. Jsou zde tři prostory 40m², 23m², 13m². Je zde samostatné WC a kuchyně. Na podlaze je koberec, dlažba a PVC. Parkování možné ve dvoře. V okolí výborná občanská vybavenost. Nedaleko tramvajové zastávky Biskupcova. Deset minut do centra. Mnoho možností pro společenské vyžití – restaurace, bary a kavárny v okolí. Skvělé spojení do všech koutů Prahy. Stanice metra Hlavní nádraží se nachází nedaleko.

50.082529
14.444389
U Rajské zahrady, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky cca 5000
ID nabídky55634
AdresaU Rajské zahrady, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Užitná plocha80 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter