Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 68m², náměstí Republiky, Nové Město, v Obecním domě

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 68m2, náměstí Republiky, Nové Město, v Obecním domě Praha, kancelářské prostory k pronájmu 68m2, náměstí Republiky, Nové Město, v Obecním domě Praha, kancelářské prostory k pronájmu 68m2, náměstí Republiky, Nové Město, v Obecním domě Praha, kancelářské prostory k pronájmu 68m2, náměstí Republiky, Nové Město, v Obecním domě Praha, kancelářské prostory k pronájmu 68m2, náměstí Republiky, Nové Město, v Obecním domě Praha, kancelářské prostory k pronájmu 68m2, náměstí Republiky, Nové Město, v Obecním domě Praha, kancelářské prostory k pronájmu 68m2, náměstí Republiky, Nové Město, v Obecním domě Praha, kancelářské prostory k pronájmu 68m2, náměstí Republiky, Nové Město, v Obecním domě

Kancelářské prostory k pronájmu 68m² se nachází v pátém patře jedinečné historické budovy s výtahem v ulici náměstí Republiky, Praha 1, Nové Město. Jsou zde 3 místnosti a společné kuchyň i sociální zařízení. Občanská vybavenost – restaurace, Obchodní centrum Palladium, knihovny, supermarket, pošta a další. Dopravní dostupnost – přímo u domu jsou stanice autobusů, tramvají a metra „B“ Náměstí Republiky. Obecní dům patří mezi národní kulturní památky. Je klenotem, jehož význam dalece překročuje hranice České republiky. Zažijte neopakovatelnou atmosféru zlatých časů secese.

50.087623
14.428249
nám. Republiky, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
ID nabídky55629
Adresanám. Republiky, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro5. patro
Užitná plocha68 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter