Tato nemovitost není dostupná

Praha 2, obchodní nebytový prostor v Praze na Vyšehradě (66 m²), Vratislavova ulice

Praha 2, obchodní nebytový prostor v Praze na Vyšehradě (66 m2), Vratislavova ulice Praha 2, obchodní nebytový prostor v Praze na Vyšehradě (66 m2), Vratislavova ulice Praha 2, obchodní nebytový prostor v Praze na Vyšehradě (66 m2), Vratislavova ulice Praha 2, obchodní nebytový prostor v Praze na Vyšehradě (66 m2), Vratislavova ulice Praha 2, obchodní nebytový prostor v Praze na Vyšehradě (66 m2), Vratislavova ulice Praha 2, obchodní nebytový prostor v Praze na Vyšehradě (66 m2), Vratislavova ulice Praha 2, obchodní nebytový prostor v Praze na Vyšehradě (66 m2), Vratislavova ulice Praha 2, obchodní nebytový prostor v Praze na Vyšehradě (66 m2), Vratislavova ulice Praha 2, obchodní nebytový prostor v Praze na Vyšehradě (66 m2), Vratislavova ulice

Dům o šesti nadzemních podlažích, pouze nebytové prostory. Celý dům využíván jako zdravotnický objekt: ordinace zubařů, neurologa, psychologa, zubní laboratoř apod. Obchodní prostor se nachází ve druhém patře domu, jedná se o polovinu patra, přičemž jde o zcela samostatnou jednotku s dvěma přístupy z chodby. Majitel domu je ochoten na vlastní náklady udělat nové podlahy dle přání nájemce. Prostor je vnitřně rozdělen na tři místnosti, plus kuchyň a samostatná toaleta. Je zde zavedena i telefonní linka. Lokalita s výbornou dostupností do centra Prahy, kousek od Karlova náměstí a Karlova mostu. Tramvajová stanice Výtoň je pět minut pěšky. Metro Karlovo náměstí, výstup Palackého náměstí je deset až patnáct minut pěšky.

50.066868
14.418195
Vratislavova, Praha 2 - Vyšehrad, Czech Republic
Cena
14 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ zálohy na služby 7.000,- Kč
ID nabídky55572
AdresaVratislavova, Praha 2 - Vyšehrad
Budovacihlová
Stavdobrý
Patro2. patro
Počet pater6
Užitná plocha66 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter