Tato nemovitost není dostupná

Nabízíme pronájem zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 3+1, o podlahové ploše 94,4 m² na Vinohradech

Nabízíme pronájem zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 3+1, o podlahové ploše 94,4 m² na Vinohradech Nabízíme pronájem zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 3+1, o podlahové ploše 94,4 m² na Vinohradech Nabízíme pronájem zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 3+1, o podlahové ploše 94,4 m² na Vinohradech Nabízíme pronájem zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 3+1, o podlahové ploše 94,4 m² na Vinohradech Nabízíme pronájem zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 3+1, o podlahové ploše 94,4 m² na Vinohradech Nabízíme pronájem zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 3+1, o podlahové ploše 94,4 m² na Vinohradech Nabízíme pronájem zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 3+1, o podlahové ploše 94,4 m² na Vinohradech Nabízíme pronájem zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 3+1, o podlahové ploše 94,4 m² na Vinohradech Nabízíme pronájem zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 3+1, o podlahové ploše 94,4 m² na Vinohradech Nabízíme pronájem zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 3+1, o podlahové ploše 94,4 m² na Vinohradech Nabízíme pronájem zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 3+1, o podlahové ploše 94,4 m² na Vinohradech Nabízíme pronájem zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 3+1, o podlahové ploše 94,4 m² na Vinohradech Nabízíme pronájem zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 3+1, o podlahové ploše 94,4 m² na Vinohradech Nabízíme pronájem zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 3+1, o podlahové ploše 94,4 m² na Vinohradech Nabízíme pronájem zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 3+1, o podlahové ploše 94,4 m² na Vinohradech Nabízíme pronájem zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 3+1, o podlahové ploše 94,4 m² na Vinohradech Nabízíme pronájem zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 3+1, o podlahové ploše 94,4 m² na Vinohradech Nabízíme pronájem zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 3+1, o podlahové ploše 94,4 m² na Vinohradech Nabízíme pronájem zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 3+1, o podlahové ploše 94,4 m² na Vinohradech Nabízíme pronájem zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 3+1, o podlahové ploše 94,4 m² na Vinohradech

Nabízíme pronájem zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 3+1, o podlahové ploše 94,4 m², ve 4.NP cihlového domu s výtahem v Praze 2 – Vinohrady, ul. Záhřebská. Dům a byt jsou po rekonstrukci. Luxusní rezidenční dům Záhřebská nabízí nadstandardní bydlení v centru Vinohrad, Praha 2. Projekt ocení všichni ti, kteří hledají moderní bydlení v historické zástavbě Prahy. Byt se sestává z těchto místností: vstupní hala, koupelna s WC, kuchyň s kuchyňskou linkou, obývací pokoj, ložnice, balkón. Vestavěné skříně v ložnicích. Pokoje neprůchozí. Jedna z nejprestižnějších rezidenčních čtvrtí Prahy, kde se protíná klidné bydlení v blízkosti zeleně společně s perfektní občanskou vybaveností a přístupem do centra města. V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Výborná dopravní dostupnost do centra města je zajištěna díky metro stanici linky “A‘‘ a tramvajové stanici Náměstí Míru. Lokalita se vyznačuje velkým množstvím zeleně, ať už se jedná o vzrostlé stromy lemující ulice, či parky v okolí. Parkovací stání v podzemní garáži. Kombinovaný kotel elektrické vytápění.

50.072348
14.437596
Záhřebská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4900
ID nabídky55522
AdresaZáhřebská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha94,40 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter