Tato nemovitost není dostupná

Řevnice - RD k podnikání i bydlení

Řevnice - RD k podnikání i bydlení Řevnice - RD k podnikání i bydlení Řevnice - RD k podnikání i bydlení Řevnice - RD k podnikání i bydlení Řevnice - RD k podnikání i bydlení Řevnice - RD k podnikání i bydlení Řevnice - RD k podnikání i bydlení Řevnice - RD k podnikání i bydlení Řevnice - RD k podnikání i bydlení Řevnice - RD k podnikání i bydlení Řevnice - RD k podnikání i bydlení Řevnice - RD k podnikání i bydlení Řevnice - RD k podnikání i bydlení Řevnice - RD k podnikání i bydlení Řevnice - RD k podnikání i bydlení Řevnice - RD k podnikání i bydlení Řevnice - RD k podnikání i bydlení Řevnice - RD k podnikání i bydlení Řevnice - RD k podnikání i bydlení Řevnice - RD k podnikání i bydlení Řevnice - RD k podnikání i bydlení Řevnice - RD k podnikání i bydlení Řevnice - RD k podnikání i bydlení Řevnice - RD k podnikání i bydlení

Nabízíme patrový dům se 2 samostatnými vchody na rohové parcele v Pražské ulici v Řevnicích. Dům je před rekonstrukcí – jak napovídají fotografie – ale využít by se dal v přízemí pro podnikání – kanceláře, opravna, ordinace, poradenství – a v patře k bydlení nebo též pro podnikání. V přízemí i patře jsou 3 místnosti a wc, v patře pak i koupelna. Dům je vyklizený, pro využití je vhodná i půda, před domem je malý dvorek se zahrádkou a kůlna, namísto které by dala postavit garáž nebo parkovací stání. Elektřina, plyn, voda, kanalizace na pozemku. Výborné spojení do Prahy, vlaková zastávka cca 200 m.Pro podrobnější informace nás, prosím, kontaktujte.

49.913952
14.235901
Řevnice, Řevnice (Okres Praha-západ), Czech Republic
Cena
2 600 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize a právních služeb
ID nabídky55433
AdresaŘevnice, Řevnice (Okres Praha-západ)
Budovacihlová
Stavpřed rekonstrukcí
Počet pater2
Užitná plocha150 m²
Plocha pozemku184 m²
Zahradaano (82 m²)
Půdní prostoryano
Terasaano
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter