Tato nemovitost není dostupná

Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 80m², ulice Slavíkova, Vinohrady

Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Slavíkova, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Slavíkova, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Slavíkova, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Slavíkova, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Slavíkova, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Slavíkova, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Slavíkova, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Slavíkova, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Slavíkova, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Slavíkova, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Slavíkova, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Slavíkova, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Slavíkova, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Slavíkova, Vinohrady Praha, podkrovní kancelářské prostory k pronájmu 80m2, ulice Slavíkova, Vinohrady

Nezařízené podkrovní kancelářské prostory 80m² k pronájmu se nachází v pátém patře cihlové budovy s výtahem v ulici Slavíkova, Praha 3, Vinohrady. Občanská vybavenost – restaurace, lékárna, pošta a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici metra „A“ Jiřího z Poděbrad.

50.078828
14.448486
Slavíkova, Praha 3 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby
ID nabídky55413
AdresaSlavíkova, Praha 3 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro5. patro
Užitná plocha80 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter