Tato nemovitost není dostupná

Praha, pěkný částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu, v ulici Hillebrantova, Košíře, garáž, balkon, sklep, komora, 55 m².

Praha, pěkný částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu, v ulici Hillebrantova, Košíře, garáž, balkon, sklep, komora, 55 m2. Praha, pěkný částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu, v ulici Hillebrantova, Košíře, garáž, balkon, sklep, komora, 55 m2. Praha, pěkný částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu, v ulici Hillebrantova, Košíře, garáž, balkon, sklep, komora, 55 m2. Praha, pěkný částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu, v ulici Hillebrantova, Košíře, garáž, balkon, sklep, komora, 55 m2. Praha, pěkný částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu, v ulici Hillebrantova, Košíře, garáž, balkon, sklep, komora, 55 m2. Praha, pěkný částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu, v ulici Hillebrantova, Košíře, garáž, balkon, sklep, komora, 55 m2. Praha, pěkný částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu, v ulici Hillebrantova, Košíře, garáž, balkon, sklep, komora, 55 m2. Praha, pěkný částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu, v ulici Hillebrantova, Košíře, garáž, balkon, sklep, komora, 55 m2. Praha, pěkný částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu, v ulici Hillebrantova, Košíře, garáž, balkon, sklep, komora, 55 m2. Praha, pěkný částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu, v ulici Hillebrantova, Košíře, garáž, balkon, sklep, komora, 55 m2. Praha, pěkný částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu, v ulici Hillebrantova, Košíře, garáž, balkon, sklep, komora, 55 m2. Praha, pěkný částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu, v ulici Hillebrantova, Košíře, garáž, balkon, sklep, komora, 55 m2. Praha, pěkný částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu, v ulici Hillebrantova, Košíře, garáž, balkon, sklep, komora, 55 m2. Praha, pěkný částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu, v ulici Hillebrantova, Košíře, garáž, balkon, sklep, komora, 55 m2. Praha, pěkný částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu, v ulici Hillebrantova, Košíře, garáž, balkon, sklep, komora, 55 m2. Praha, pěkný částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu, v ulici Hillebrantova, Košíře, garáž, balkon, sklep, komora, 55 m2. Praha, pěkný částečně zařízený byt 2+1 k pronájmu, v ulici Hillebrantova, Košíře, garáž, balkon, sklep, komora, 55 m2.

Pěkný částečně zařízený byt 2+1 (55 m2) ve druhém patře cihlového domu s výtahem. K bytu náleží dva balkony, garáž, sklep a komora. V kuchyni je pěkná kuchyňská linka vybavena plynovým sporákem a lednicí s mrazákem. V koupelně je vana a pračka. Toaleta je zvlášť. V obyvacím pokoji je obývací stěna a televize. Na podlahách jsou parkety a dlažba. Topení je ústřední. Přípojky na internet a kabelovou televizi. V okolí veškerá občanská vybavenost – obchody, restaurace. V blízkosti bytu se nachází autobusová zastávka.

50.063590
14.380717
Hillebrantova, Praha 5 - Košíře, Czech Republic
Cena
10 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 5000 Kč
ID nabídky55397
AdresaHillebrantova, Praha 5 - Košíře
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvídružstevní
Patro2. patro
Užitná plocha55 m²
Balkónano
Garážano
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter