Tato nemovitost není dostupná

Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep

Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep Prodej rodinného domu 3+1 v Ejpovicích, po částečné rekonstrukci, garáž, sklep

Prodej rodinného domu o velikosti 3+1 v Ejpovicích. Plocha domu činí 99m² a nachází se na pozemku o výměře 643m². Součástí je i garáž o rozměru 30m², sklep- 20m², prádelna- 20m², sklad na uhlí- 15m² a veranda o velikosti 12m². Dům je podsklepený. Možnost také přistavět ještě jedno patro. Prodává se částečně zařízený. V kuchyni se nachází kuchyňský kout a zůstává plně zařízená. V koupelně je sprchový kout. WC je zvlášť. Na podlaze jsou dlažby, PVC a koberce. Vytápění domu je plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva. Jedná se o stavbu z roku 1970. V roce 2012 prošel částečnou rekonstrukcí. Má nová plastová okna a novou střechu. V roce 2006 byly udělané nové rozvody vody. Možnost parkování je jak v garáži, tak na ulici před domem. Zahrada je oplocena a má ze dvou stran vrata. Na pozemku se nachází i technická budova o velikosti cca 35m². Samozřejmostí je také možnost připojení k televizi a internetu. Obec Ejpovice se nachází ve vzdálenosti pouhých 10km od Plzně a 6 Km od Rokycan. Dopravní dostupnost je zajištěna vlakem nebo ČSAD. V těsné blízkosti domu je také škola, školka a obchod. Ve vzdálenosti 1km je les a krásné jezero, 5km od domu golfové hřiště.

Občanská vybavenost

bus
vlak
školka
škola
dopravní spojení

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové
Lokální tuhá paliva

Voda

dálkový vodovod
49.747262
13.518108
Ejpovice, Ejpovice (Okres Rokycany), Czech Republic
Cena
2 395 000 Kč
celková cena
Poplatkyvč. služeb RK, provize a právního servisu
ID nabídky55386
AdresaEjpovice, Ejpovice (Okres Rokycany)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha99 m²
Plocha pozemku643 m²
Půdní prostoryne
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Bazénne
Garážano (30)
Sklepano
Výtahne
Zařízenoano
Bezbariérový přístupne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter