Tato nemovitost není dostupná

Praha, secesní byt 4+kk (122m²) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci

Praha, secesní byt 4+kk (122m2) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci Praha, secesní byt 4+kk (122m2) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci Praha, secesní byt 4+kk (122m2) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci Praha, secesní byt 4+kk (122m2) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci Praha, secesní byt 4+kk (122m2) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci Praha, secesní byt 4+kk (122m2) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci Praha, secesní byt 4+kk (122m2) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci Praha, secesní byt 4+kk (122m2) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci Praha, secesní byt 4+kk (122m2) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci Praha, secesní byt 4+kk (122m2) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci Praha, secesní byt 4+kk (122m2) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci Praha, secesní byt 4+kk (122m2) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci Praha, secesní byt 4+kk (122m2) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci Praha, secesní byt 4+kk (122m2) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci Praha, secesní byt 4+kk (122m2) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci Praha, secesní byt 4+kk (122m2) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci Praha, secesní byt 4+kk (122m2) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci Praha, secesní byt 4+kk (122m2) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci Praha, secesní byt 4+kk (122m2) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci Praha, secesní byt 4+kk (122m2) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci Praha, secesní byt 4+kk (122m2) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci Praha, secesní byt 4+kk (122m2) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci Praha, secesní byt 4+kk (122m2) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci Praha, secesní byt 4+kk (122m2) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci Praha, secesní byt 4+kk (122m2) s dvěma balkony a zahradou k pronájmu, Chopinova ulice - Vinohrady, po rekonstrukci

Luxusní secesní byt 4+kk (122m²) po rekonstrukci k pronájmu. Byt se nachází v druhém patře secesního domu s výtahem. Z bytu je nádherný výhled na Hradčany a do Riegrových sadů. Nachází se zde kompletně vybaven kuchyňský kout s vestavěnými spotřebiči – lednice, mraznička, sklo-keramická deska s troubou, myčka a mikrovlnka. Jsou zde dvě koupelny, jedna vybavena sprchovým koutem, pračkou a toaletou, v druhé se nachází rohová vana. V obou koupelnách se nachází podlahové topení. Na podlahách jsou parkety a dlažba. Byt má vysoké stropy tři a půl metru. Topení je etážové. K bytu náleží jeden balkon a jedna lodžie. Vchod do všech čtyř místností z prostorné centrální haly. Přípojky k kabelové televizi a k internetu. Parkování je možné před domem nebo v hlídaném parkovišti u Sokolovny naproti domu. K bytu je k dispozici upravená zahrada o rozloze 400 m2. V okolí bytu veškerá občanská vybavenost. Dobrá dopravní dostupnost, kousek od metra trasy A Jiřího z Poděbrad. Populární krásná lokalita, přímo u parku Riegrovy sady. Doporučujeme.

50.079040
14.444953
Chopinova, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby 500,- Kč/os + energie
ID nabídky55365
AdresaChopinova, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha122 m²
Zahradaano (400 m²)
Balkónano (3 m²)
Lodžieano (2 m²)
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter