Tato nemovitost není dostupná

Praha, pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Praha 4 - Krč, ulice Nad Ryšánkou, terasa, garážové stání

Praha, pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Praha 4 - Krč, ulice Nad Ryšánkou, terasa, garážové stání Praha, pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Praha 4 - Krč, ulice Nad Ryšánkou, terasa, garážové stání Praha, pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Praha 4 - Krč, ulice Nad Ryšánkou, terasa, garážové stání Praha, pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Praha 4 - Krč, ulice Nad Ryšánkou, terasa, garážové stání Praha, pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Praha 4 - Krč, ulice Nad Ryšánkou, terasa, garážové stání Praha, pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Praha 4 - Krč, ulice Nad Ryšánkou, terasa, garážové stání Praha, pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Praha 4 - Krč, ulice Nad Ryšánkou, terasa, garážové stání Praha, pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Praha 4 - Krč, ulice Nad Ryšánkou, terasa, garážové stání Praha, pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Praha 4 - Krč, ulice Nad Ryšánkou, terasa, garážové stání Praha, pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Praha 4 - Krč, ulice Nad Ryšánkou, terasa, garážové stání Praha, pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Praha 4 - Krč, ulice Nad Ryšánkou, terasa, garážové stání Praha, pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Praha 4 - Krč, ulice Nad Ryšánkou, terasa, garážové stání Praha, pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Praha 4 - Krč, ulice Nad Ryšánkou, terasa, garážové stání

Kompletně zařízený byt 2+kk se nachází v novostavbě na Praze 4, ulice Nad Ryšánkou. Byt je vybaven veškerým nábytkem a kuchyně spotřebiči. V koupelně vana, toaleta zvlášť. Na podlahách plovoucí podlahy a dlažba. K dispozici šatna a součástí bytu terasa. Možnost garážového stání. Dopravní spojení bus. V okolí občanská vybavenost (školy, restaurace, plavecký bazén).

50.038478
14.428817
Nad Ryšánkou, Praha 4 - Krč, Czech Republic
Cena
11 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4000,-
ID nabídky55254
AdresaNad Ryšánkou, Praha 4 - Krč
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha56 m²
Terasaano
Garážano (garážové stání)
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter