Tato nemovitost není dostupná

Praha, hezké obchodní prostory, možno využít i jako kancelářské prostory, v lukrativní lokalitě, Praha 2, Italská ulice,

Praha, hezké obchodní prostory, možno využít i jako kancelářské prostory, v lukrativní lokalitě, Praha 2, Italská ulice, Praha, hezké obchodní prostory, možno využít i jako kancelářské prostory, v lukrativní lokalitě, Praha 2, Italská ulice, Praha, hezké obchodní prostory, možno využít i jako kancelářské prostory, v lukrativní lokalitě, Praha 2, Italská ulice, Praha, hezké obchodní prostory, možno využít i jako kancelářské prostory, v lukrativní lokalitě, Praha 2, Italská ulice, Praha, hezké obchodní prostory, možno využít i jako kancelářské prostory, v lukrativní lokalitě, Praha 2, Italská ulice, Praha, hezké obchodní prostory, možno využít i jako kancelářské prostory, v lukrativní lokalitě, Praha 2, Italská ulice, Praha, hezké obchodní prostory, možno využít i jako kancelářské prostory, v lukrativní lokalitě, Praha 2, Italská ulice, Praha, hezké obchodní prostory, možno využít i jako kancelářské prostory, v lukrativní lokalitě, Praha 2, Italská ulice,

Praha, hezké obchodní prostory, které lze využít i jako kancelářské, se nacházejí v lukrativní lokalitě Prahy 2, v Italské ulici. Prostory o velikosti 132 m2. Jsou zde dvě místnosti a kuchyňský kout a toaleta. Přístup k internetu, zahrada k dispozici pro oddych. Je možno pronajmout garážové stání za měsíční poplatek. Je zde alarm a bezpečnostní mříže. Kompletní občanská vybavenost a dopravní dostupnost.

50.077441
14.435560
Italská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
50 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 6500 Kč poplatky + DPH
ID nabídky55149
AdresaItalská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha132 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter