Tato nemovitost není dostupná

Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5

Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5 Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5 Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5 Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5 Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5 Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5 Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5 Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5 Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5 Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5 Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5 Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5 Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5 Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5 Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5 Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5 Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5 Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5 Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5 Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5 Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5 Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5 Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5 Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5 Praha, zavedená kompletně vybavená kavárna k pronájmu v lukrativní lokalitě, Praha 5

Praha, jedinečná nabídka k pronájmu – zavedená kompletně zařízená kavárna v atraktivní lokalitě u náměstí Kinských v těsném sousedství Krajského soudu. Kavárna se nachází v přízemí cihlového domu. Kompletně zrekonstruovaná kavárna disponuje 100m² a kapacitou cca 60 míst k sezení. Kavárna má dvě místnosti – přední místnost s barem a druhá místnost naproti, může být nekuřácká. Nové vybavení – nábytek, vzduchotechnika, filtrační zařízení, lednice, chlad. boxy, 2× LCD, alarm atd. Výše odstupného info v RK. Kompletní občanská vybavenost v okolí a dobrá dopravní dostupnost. Nedaleko tramvajové zastávky Švandovo divadlo.

50.078244
14.405308
Vodní, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
26 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky cca 8000.-
ID nabídky55130
AdresaVodní, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha100 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter