Tato nemovitost není dostupná

Prodej areálu Petrovice u Karviné, část Dolní Marklovice

Prodej areálu Petrovice u Karviné, část Dolní Marklovice Prodej areálu Petrovice u Karviné, část Dolní Marklovice Prodej areálu Petrovice u Karviné, část Dolní Marklovice Prodej areálu Petrovice u Karviné, část Dolní Marklovice Prodej areálu Petrovice u Karviné, část Dolní Marklovice Prodej areálu Petrovice u Karviné, část Dolní Marklovice Prodej areálu Petrovice u Karviné, část Dolní Marklovice

Naše realitní společnost Vám nabízí k prodeji podnikatelský areál v Dolních Marklovicích u Karviné. Jedná se o prodej kanceláře a skladových prostor s pozemkem. Zastavěna plocha jedné budovy je cca 200 m2. Prostor je možno také využít pro drobnou výrobu jako např. stolárna, zámečnictví, kovoobrábění, zázemí obchodní firmy se stavebními materiály, střešními krytinami, dřevem, dopravní firmu. Jsou tady velké skladovací prostory. Celkem se v areálu nacházejí dvě přízemní budovy, ve kterých se nacházejí sklady, kancelář a sociální zázemí. Zpevněné manipulační plochy jsou dostatečně velké ke skladování materiálu i na prostranství pro dopravní firmu. Velká zpevněná plocha se živičném povrchem je vhodná na parkování velkých vozidel, skladování ND, prostor na drobné opravy. Budova je po kompletní rekonstrukci, plastová okna, zateplené dveře. Areál je oplocen. Nachází se tam zvedací rampa na nákladní vozidla. Areál je možno prodat v celku, ale i jednotlivě. Cena je bez provize realitního makléře. Prohlídka možná po tel. domluvě. Makléř doporučuje!

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

ostatní

Voda

dálkový vodovod
49.892989
18.550891
Karviná, Karviná (Okres Karviná), Czech Republic
Cena
3 500 000 Kč
celková cena
Poplatkyza celý objekt bez provize RK
ID nabídky55096
AdresaKarviná, Karviná (Okres Karviná)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha3 350 m²
Plocha pozemku5 710 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter