Tato nemovitost není dostupná

Pronájem nadstandarntě zařízeného moderního byt 3+kk v Praze Dejvicích

Pronájem nadstandarntě zařízeného moderního byt 3+kk v Praze Dejvicích Pronájem nadstandarntě zařízeného moderního byt 3+kk v Praze Dejvicích Pronájem nadstandarntě zařízeného moderního byt 3+kk v Praze Dejvicích Pronájem nadstandarntě zařízeného moderního byt 3+kk v Praze Dejvicích Pronájem nadstandarntě zařízeného moderního byt 3+kk v Praze Dejvicích Pronájem nadstandarntě zařízeného moderního byt 3+kk v Praze Dejvicích Pronájem nadstandarntě zařízeného moderního byt 3+kk v Praze Dejvicích Pronájem nadstandarntě zařízeného moderního byt 3+kk v Praze Dejvicích Pronájem nadstandarntě zařízeného moderního byt 3+kk v Praze Dejvicích Pronájem nadstandarntě zařízeného moderního byt 3+kk v Praze Dejvicích Pronájem nadstandarntě zařízeného moderního byt 3+kk v Praze Dejvicích Pronájem nadstandarntě zařízeného moderního byt 3+kk v Praze Dejvicích Pronájem nadstandarntě zařízeného moderního byt 3+kk v Praze Dejvicích Pronájem nadstandarntě zařízeného moderního byt 3+kk v Praze Dejvicích Pronájem nadstandarntě zařízeného moderního byt 3+kk v Praze Dejvicích Pronájem nadstandarntě zařízeného moderního byt 3+kk v Praze Dejvicích Pronájem nadstandarntě zařízeného moderního byt 3+kk v Praze Dejvicích Pronájem nadstandarntě zařízeného moderního byt 3+kk v Praze Dejvicích

Pronájem nadstandarntě zařízeného moderního byt 3+kk v Praze Dejvicích v rezidenci Podbaba. Novostavba z roku 2007. Plocha 80 m2 + 10 m2 terasa, sklep 6 m2, parkovací stání v podzemní garáži. Kompletně vybavený, spotřebiče Whirlpool, pračka, sušička, plazmová TV Sony, projektor. Orientace východ a západ. 2 min chůze od MHD (tram, bus), 2 min chůze supermarketu Kaufland.

50.112920
14.391561
Lindleyova, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
23 000 Kč
za měsíc
Poplatky4800 měsíčně
ID nabídky54994
AdresaLindleyova, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha80 m²
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter