Tato nemovitost není dostupná

Rodinný dům k pronájmu, ulice Předvoje, Praha 6, Veleslavín

Rodinný dům k pronájmu, ulice Předvoje, Praha 6, Veleslavín Rodinný dům k pronájmu, ulice Předvoje, Praha 6, Veleslavín Rodinný dům k pronájmu, ulice Předvoje, Praha 6, Veleslavín Rodinný dům k pronájmu, ulice Předvoje, Praha 6, Veleslavín Rodinný dům k pronájmu, ulice Předvoje, Praha 6, Veleslavín Rodinný dům k pronájmu, ulice Předvoje, Praha 6, Veleslavín Rodinný dům k pronájmu, ulice Předvoje, Praha 6, Veleslavín Rodinný dům k pronájmu, ulice Předvoje, Praha 6, Veleslavín Rodinný dům k pronájmu, ulice Předvoje, Praha 6, Veleslavín Rodinný dům k pronájmu, ulice Předvoje, Praha 6, Veleslavín Rodinný dům k pronájmu, ulice Předvoje, Praha 6, Veleslavín Rodinný dům k pronájmu, ulice Předvoje, Praha 6, Veleslavín Rodinný dům k pronájmu, ulice Předvoje, Praha 6, Veleslavín Rodinný dům k pronájmu, ulice Předvoje, Praha 6, Veleslavín

Rodinný dům k pronájmu v ulici Předvoje na Praze 6 – Veleslavín. Dům se skládá z osmi ložnic, obývacího pokoje, kuchyně, předsíně, čtyř koupelen. Je zde jedna garáž, jedno parkovací místo ve dvoře. K dispozici je zahrada s bazénem. Vytápění domu plynovým kotlem. Podlahová krytina – plovoucí podlaha a dlažba. Obytná plocha domu je 280m². Dům se nachází v hezké, klidné oblasti. Kousek od domu je zastávka tramvaje.

50.084367
14.428546
, Czech Republic
Cena Info v RK
Poplatky+ poplatky
ID nabídky54957
Adresa
Vlastnictvíosobní
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter