Tato nemovitost není dostupná

Pronájem nebytového prostoru v Přešticích, 80 m², možných jako kancelář, obchod, restaurace

Pronájem nebytového prostoru v Přešticích, 80 m2, možných jako kancelář, obchod, restaurace Pronájem nebytového prostoru v Přešticích, 80 m2, možných jako kancelář, obchod, restaurace Pronájem nebytového prostoru v Přešticích, 80 m2, možných jako kancelář, obchod, restaurace Pronájem nebytového prostoru v Přešticích, 80 m2, možných jako kancelář, obchod, restaurace Pronájem nebytového prostoru v Přešticích, 80 m2, možných jako kancelář, obchod, restaurace Pronájem nebytového prostoru v Přešticích, 80 m2, možných jako kancelář, obchod, restaurace Pronájem nebytového prostoru v Přešticích, 80 m2, možných jako kancelář, obchod, restaurace Pronájem nebytového prostoru v Přešticích, 80 m2, možných jako kancelář, obchod, restaurace Pronájem nebytového prostoru v Přešticích, 80 m2, možných jako kancelář, obchod, restaurace Pronájem nebytového prostoru v Přešticích, 80 m2, možných jako kancelář, obchod, restaurace

Pronájem nebytového prostoru v Přešticích, v přízemí, 80 m2. Tento prostor se může využít jako restaurace, bar, obchod, kancelář. Místo se skládá ze 2 místností, první je cca 45 m2, druhá místnost 15 m2. Nachází se zde sprchový kout, toalety jsou rozdělené na dámské, pánské, personální, další toaleta je na chodbě. Samozřejmostí je připojení na internet a satelit. Na podlaze jsou koberce, pod nimi dlažba, vytápění je plynovým kotlem. Parkovat lze ve dvoře dle domluvy nebo v boční ulici.

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové

Voda

dálkový vodovod
49.571232
13.331354
Mlýnská, Přeštice, Czech Republic
Cena
5 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky54865
AdresaMlýnská, Přeštice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha80 m²
Garážne
Sklepne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter