Tato nemovitost není dostupná

Pronájem - nezařízený, velmi světlý a prostorný, rekonstruovaný byt 3+1 s výhledem do parku, balkon do vnitrobloku

Pronájem - nezařízený, velmi světlý a prostorný, rekonstruovaný byt 3+1 s výhledem do parku, balkon do vnitrobloku Pronájem - nezařízený, velmi světlý a prostorný, rekonstruovaný byt 3+1 s výhledem do parku, balkon do vnitrobloku Pronájem - nezařízený, velmi světlý a prostorný, rekonstruovaný byt 3+1 s výhledem do parku, balkon do vnitrobloku Pronájem - nezařízený, velmi světlý a prostorný, rekonstruovaný byt 3+1 s výhledem do parku, balkon do vnitrobloku Pronájem - nezařízený, velmi světlý a prostorný, rekonstruovaný byt 3+1 s výhledem do parku, balkon do vnitrobloku Pronájem - nezařízený, velmi světlý a prostorný, rekonstruovaný byt 3+1 s výhledem do parku, balkon do vnitrobloku Pronájem - nezařízený, velmi světlý a prostorný, rekonstruovaný byt 3+1 s výhledem do parku, balkon do vnitrobloku Pronájem - nezařízený, velmi světlý a prostorný, rekonstruovaný byt 3+1 s výhledem do parku, balkon do vnitrobloku Pronájem - nezařízený, velmi světlý a prostorný, rekonstruovaný byt 3+1 s výhledem do parku, balkon do vnitrobloku Pronájem - nezařízený, velmi světlý a prostorný, rekonstruovaný byt 3+1 s výhledem do parku, balkon do vnitrobloku Pronájem - nezařízený, velmi světlý a prostorný, rekonstruovaný byt 3+1 s výhledem do parku, balkon do vnitrobloku Pronájem - nezařízený, velmi světlý a prostorný, rekonstruovaný byt 3+1 s výhledem do parku, balkon do vnitrobloku Pronájem - nezařízený, velmi světlý a prostorný, rekonstruovaný byt 3+1 s výhledem do parku, balkon do vnitrobloku Pronájem - nezařízený, velmi světlý a prostorný, rekonstruovaný byt 3+1 s výhledem do parku, balkon do vnitrobloku Pronájem - nezařízený, velmi světlý a prostorný, rekonstruovaný byt 3+1 s výhledem do parku, balkon do vnitrobloku Pronájem - nezařízený, velmi světlý a prostorný, rekonstruovaný byt 3+1 s výhledem do parku, balkon do vnitrobloku Pronájem - nezařízený, velmi světlý a prostorný, rekonstruovaný byt 3+1 s výhledem do parku, balkon do vnitrobloku Pronájem - nezařízený, velmi světlý a prostorný, rekonstruovaný byt 3+1 s výhledem do parku, balkon do vnitrobloku Pronájem - nezařízený, velmi světlý a prostorný, rekonstruovaný byt 3+1 s výhledem do parku, balkon do vnitrobloku Pronájem - nezařízený, velmi světlý a prostorný, rekonstruovaný byt 3+1 s výhledem do parku, balkon do vnitrobloku Pronájem - nezařízený, velmi světlý a prostorný, rekonstruovaný byt 3+1 s výhledem do parku, balkon do vnitrobloku Pronájem - nezařízený, velmi světlý a prostorný, rekonstruovaný byt 3+1 s výhledem do parku, balkon do vnitrobloku Pronájem - nezařízený, velmi světlý a prostorný, rekonstruovaný byt 3+1 s výhledem do parku, balkon do vnitrobloku

Pronájem nezařízeného, velmi světlého a prostorného, rekonstruovaného bytu 3+1 s výhledem do parku. Nachází se ve 3. patře secesního domu s výtahem. Podlahy jsou kryty parketami, vytápění je plynové etážové. Dvě koupelny v jedné vana, v druhé sprchový kout, v obou toaleta toaleta, k dispozici pračka. Kuchyně je vybavena linkou včetně lednice a myčky nádobí. Dvě neprůchozí ložnice, rozměrný obývací pokoj, samostatná kuchyně a komora. Balkón je do vnitrobloku. Zavedená telefonní linka a satelitní televize, wi-fi internet. K bytu patří sklep. Žádaná lokalita pražských Vinohrad s dobrou dostupností do všech částí města a velkou občanskou vybaveností, nedaleko je park.

50.078272
14.448354
Polská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
38 000 Kč
za měsíc
Poplatkypoplatky 5500/měsíčně
ID nabídky54759
AdresaPolská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha105 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter