Tato nemovitost není dostupná

Praha, moderní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Vinohrady, ulice U Zvonařky, po rekonstrukci, 73 m².

Praha, moderní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Vinohrady, ulice U Zvonařky, po rekonstrukci, 73 m2. Praha, moderní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Vinohrady, ulice U Zvonařky, po rekonstrukci, 73 m2. Praha, moderní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Vinohrady, ulice U Zvonařky, po rekonstrukci, 73 m2. Praha, moderní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Vinohrady, ulice U Zvonařky, po rekonstrukci, 73 m2. Praha, moderní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Vinohrady, ulice U Zvonařky, po rekonstrukci, 73 m2. Praha, moderní nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Vinohrady, ulice U Zvonařky, po rekonstrukci, 73 m2.

Nabízíme Vám moderní zrekonstruované kancelářské prostory o velikosti 73 m2. Tyto kancelářské prostory se nachází v přízemí udržovaného cihlového domu ve velmi žádané lokalitě pražských Vinohrad. Tvoří jej 4 místnosti, kuchyň a toaleta společná s druhým kancelářským prostorem o velikosti 68 m2, který lze taktéž pronajmout. Jednotky lze pronajmout dohromady i zvlášť. Na podlahách jsou parkety a dlažba. Rozvedené telefonní linky, a internetové připojení od O2. Velmi dobré dopravní spojení na metro nám. Míru a I.P.Pavlova a tramvaje. Veškerá občanská vybavenost v nedalekém okolí jako například park, restaurace, obchod, škola.

50.070663
14.433409
U Zvonařky, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
14 000 Kč
celková cena
Poplatky+ 2700,- Kč služby + elektřina
ID nabídky54743
AdresaU Zvonařky, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patropřízemí
Užitná plocha73 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter