Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, zařízené kancelářské prostory 80m²,parkování, klidné prostředí, ulice Na křivce, Praha 4 Michle

Praha, zařízené kancelářské prostory 80m2,parkování, klidné prostředí, ulice Na křivce, Praha 4 Michle Praha, zařízené kancelářské prostory 80m2,parkování, klidné prostředí, ulice Na křivce, Praha 4 Michle Praha, zařízené kancelářské prostory 80m2,parkování, klidné prostředí, ulice Na křivce, Praha 4 Michle Praha, zařízené kancelářské prostory 80m2,parkování, klidné prostředí, ulice Na křivce, Praha 4 Michle Praha, zařízené kancelářské prostory 80m2,parkování, klidné prostředí, ulice Na křivce, Praha 4 Michle Praha, zařízené kancelářské prostory 80m2,parkování, klidné prostředí, ulice Na křivce, Praha 4 Michle Praha, zařízené kancelářské prostory 80m2,parkování, klidné prostředí, ulice Na křivce, Praha 4 Michle Praha, zařízené kancelářské prostory 80m2,parkování, klidné prostředí, ulice Na křivce, Praha 4 Michle Praha, zařízené kancelářské prostory 80m2,parkování, klidné prostředí, ulice Na křivce, Praha 4 Michle Praha, zařízené kancelářské prostory 80m2,parkování, klidné prostředí, ulice Na křivce, Praha 4 Michle Praha, zařízené kancelářské prostory 80m2,parkování, klidné prostředí, ulice Na křivce, Praha 4 Michle Praha, zařízené kancelářské prostory 80m2,parkování, klidné prostředí, ulice Na křivce, Praha 4 Michle

Praha, hezké zařízené kancelářské prostory 80m² se nacházejí na Praze 4 v Michli. Prostory jsou v přízemí cihlového domu (novostavba z roku 2011). K dispozici je také jedno parkovací místo před domem v ulici. K dispozici je kuchyňka s lednicí a mikrovlnkou. Koupelna se sprchovým koutem a wc. Nedaleko tramvajové a autobusové zastávky. Cena včetně 1 parkovacího stá­ní.

50.062041
14.465053
Na křivce, Praha 4, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+3500 Kč poplatky
ID nabídky54684
AdresaNa křivce, Praha 4
Budovacihlová
Stavnovostavba
Patropřízemí
Užitná plocha80 m²
Výtahne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter