Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 152m², ulice Na Poříčí, Nové Město, připraveny k rekonstrukci na míru

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 152m2, ulice Na Poříčí, Nové Město, připraveny k rekonstrukci na míru Praha, kancelářské prostory k pronájmu 152m2, ulice Na Poříčí, Nové Město, připraveny k rekonstrukci na míru Praha, kancelářské prostory k pronájmu 152m2, ulice Na Poříčí, Nové Město, připraveny k rekonstrukci na míru Praha, kancelářské prostory k pronájmu 152m2, ulice Na Poříčí, Nové Město, připraveny k rekonstrukci na míru Praha, kancelářské prostory k pronájmu 152m2, ulice Na Poříčí, Nové Město, připraveny k rekonstrukci na míru Praha, kancelářské prostory k pronájmu 152m2, ulice Na Poříčí, Nové Město, připraveny k rekonstrukci na míru Praha, kancelářské prostory k pronájmu 152m2, ulice Na Poříčí, Nové Město, připraveny k rekonstrukci na míru Praha, kancelářské prostory k pronájmu 152m2, ulice Na Poříčí, Nové Město, připraveny k rekonstrukci na míru Praha, kancelářské prostory k pronájmu 152m2, ulice Na Poříčí, Nové Město, připraveny k rekonstrukci na míru Praha, kancelářské prostory k pronájmu 152m2, ulice Na Poříčí, Nové Město, připraveny k rekonstrukci na míru Praha, kancelářské prostory k pronájmu 152m2, ulice Na Poříčí, Nové Město, připraveny k rekonstrukci na míru Praha, kancelářské prostory k pronájmu 152m2, ulice Na Poříčí, Nové Město, připraveny k rekonstrukci na míru

Nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 6+1 (152m²) se nachází v prvním patře cihlové budovy bez výtahu v ulici Na Poříčí, Praha 1, Nové Město. Prostor je připraven k rekonstrukci „na míru“ dle požadavků zájemce. Je zde 6 neprůchozích místností. Občanská vybavenost – restaurace, divadla, lékárna, pošta, Obchodní centrum Palladium. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici metra „B“ Náměstí Republiky, stanici tramvají a autobusů.

50.089771
14.434377
Na poříčí, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena Info v RK
ID nabídky54637
AdresaNa poříčí, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavpřed rekonstrukcí
Patro1. patro
Užitná plocha152 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter