Praha, kancelářské prostory k pronájmu 51m², Vyšehrad, otevřený prostor, po rekonstrukci

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 51m2, Vyšehrad, otevřený prostor, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 51m2, Vyšehrad, otevřený prostor, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 51m2, Vyšehrad, otevřený prostor, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 51m2, Vyšehrad, otevřený prostor, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 51m2, Vyšehrad, otevřený prostor, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 51m2, Vyšehrad, otevřený prostor, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 51m2, Vyšehrad, otevřený prostor, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 51m2, Vyšehrad, otevřený prostor, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 51m2, Vyšehrad, otevřený prostor, po rekonstrukci

Kancelářské prostory k pronájmu 51m² se nachází v prvním patře cihlového domu přímo pod Vyšehradem, kousek od Vltavy. Jedná se o otevřený prostor, dvě samostatná pracoviště, oddělená místnost s toaletou a kuchyňkou kde je mikrovlnka, trouba a lednice. Kanceláře se nachází v nově zrekonstruované budově bytového domu, rekonstrukce na vysoké úrovni. Topení plynové. Videotelefon, elektronické zabezpečení, strukturovaná kabeláž, internet, telefonní linka. Skvěla dopravní dostupnost – 10 minut do centra.

50.066358
14.419228
Vratislavova, Praha 2 - Vyšehrad, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 800 služby + energie
ID nabídky54616
AdresaVratislavova, Praha 2 - Vyšehrad
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Užitná plocha51 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter