Praha, kancelářské prostory k pronájmu 105m², Vyšehrad, otevřený prostor, po rekonstrukci

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 105m2, Vyšehrad, otevřený prostor, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 105m2, Vyšehrad, otevřený prostor, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 105m2, Vyšehrad, otevřený prostor, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 105m2, Vyšehrad, otevřený prostor, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 105m2, Vyšehrad, otevřený prostor, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 105m2, Vyšehrad, otevřený prostor, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 105m2, Vyšehrad, otevřený prostor, po rekonstrukci Praha, kancelářské prostory k pronájmu 105m2, Vyšehrad, otevřený prostor, po rekonstrukci

Kancelářské prostory k pronájmu 105m² se nachází v suterénu cihlového domu přímo pod Vyšehradem, kousek od Vltavy. Jedná se o otevřený prostor, dvě samostatná pracoviště, oddělená místnost s kuchyňkou, dvakrát toaleta. Kanceláře se nachází v nově zrekonstruované budově bytového domu, rekonstrukce na vysoké úrovni. V kuchyni je mikrovlnná trouba, lednice. Topení plynové. Videotelefon, elektronické zabezpečení, strukturovaná kabeláž, internet, telefonní linka. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici tramvají. Byt se nachází přímo pod Vyšehradem.

50.066358
14.419228
Vratislavova, Praha 2 - Vyšehrad, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby 1000 Kč + energie
ID nabídky54615
AdresaVratislavova, Praha 2 - Vyšehrad
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrosuterén
Užitná plocha104,98 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter