Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný útulný zařízený byt 1+kk 25 m² k pronájmu,výhled na Pražský hrad, Mostecká, Malá Strana,

Praha, krásný útulný zařízený byt 1+kk 25 m2 k pronájmu,výhled na Pražský hrad, Mostecká, Malá Strana, Praha, krásný útulný zařízený byt 1+kk 25 m2 k pronájmu,výhled na Pražský hrad, Mostecká, Malá Strana, Praha, krásný útulný zařízený byt 1+kk 25 m2 k pronájmu,výhled na Pražský hrad, Mostecká, Malá Strana, Praha, krásný útulný zařízený byt 1+kk 25 m2 k pronájmu,výhled na Pražský hrad, Mostecká, Malá Strana, Praha, krásný útulný zařízený byt 1+kk 25 m2 k pronájmu,výhled na Pražský hrad, Mostecká, Malá Strana, Praha, krásný útulný zařízený byt 1+kk 25 m2 k pronájmu,výhled na Pražský hrad, Mostecká, Malá Strana, Praha, krásný útulný zařízený byt 1+kk 25 m2 k pronájmu,výhled na Pražský hrad, Mostecká, Malá Strana, Praha, krásný útulný zařízený byt 1+kk 25 m2 k pronájmu,výhled na Pražský hrad, Mostecká, Malá Strana, Praha, krásný útulný zařízený byt 1+kk 25 m2 k pronájmu,výhled na Pražský hrad, Mostecká, Malá Strana, Praha, krásný útulný zařízený byt 1+kk 25 m2 k pronájmu,výhled na Pražský hrad, Mostecká, Malá Strana, Praha, krásný útulný zařízený byt 1+kk 25 m2 k pronájmu,výhled na Pražský hrad, Mostecká, Malá Strana, Praha, krásný útulný zařízený byt 1+kk 25 m2 k pronájmu,výhled na Pražský hrad, Mostecká, Malá Strana, Praha, krásný útulný zařízený byt 1+kk 25 m2 k pronájmu,výhled na Pražský hrad, Mostecká, Malá Strana,

Praha, krásný zařízený byt k pronájmu je dispozičně řešen jako 1 + kk. Velikost jedinečného bytu je 25 m2. Byt se nachází v pátém patře cihlového domu s výtahem. Byt je díky své pozici krásně světlý. Masivní dřevěné podlahy jsou doplněny stylovým nábytkem, velkoryse prostorné skříně korespondují s kuchyňskou linkou v masivním dubu. Koupelna je s podlahovým vytápěním včetně sprchy, toalety a pračky. Výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost. Krásný byt pouhé dvě minuty od Karlova mostu.

50.087403
14.404972
Mostecká, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
13 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3500 Kč poplatky cca
ID nabídky54602
AdresaMostecká, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha25 m²
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter