Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, krásný byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, U michelského mlýna, Michle, 47m², garáž, balkon

Praha, krásný byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, U michelského mlýna, Michle, 47m2, garáž, balkon Praha, krásný byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, U michelského mlýna, Michle, 47m2, garáž, balkon Praha, krásný byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, U michelského mlýna, Michle, 47m2, garáž, balkon Praha, krásný byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, U michelského mlýna, Michle, 47m2, garáž, balkon Praha, krásný byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, U michelského mlýna, Michle, 47m2, garáž, balkon Praha, krásný byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, U michelského mlýna, Michle, 47m2, garáž, balkon Praha, krásný byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, U michelského mlýna, Michle, 47m2, garáž, balkon Praha, krásný byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, U michelského mlýna, Michle, 47m2, garáž, balkon Praha, krásný byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, U michelského mlýna, Michle, 47m2, garáž, balkon Praha, krásný byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, U michelského mlýna, Michle, 47m2, garáž, balkon Praha, krásný byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, U michelského mlýna, Michle, 47m2, garáž, balkon Praha, krásný byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, U michelského mlýna, Michle, 47m2, garáž, balkon Praha, krásný byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, U michelského mlýna, Michle, 47m2, garáž, balkon Praha, krásný byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, U michelského mlýna, Michle, 47m2, garáž, balkon Praha, krásný byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, U michelského mlýna, Michle, 47m2, garáž, balkon Praha, krásný byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, U michelského mlýna, Michle, 47m2, garáž, balkon Praha, krásný byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, U michelského mlýna, Michle, 47m2, garáž, balkon Praha, krásný byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, U michelského mlýna, Michle, 47m2, garáž, balkon

Byt se nachází ve třetím patře novostavby z roku 2006. Prostorný obývací pokoj je spojen s kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje je vstup na balkon. Na podlahách jsou parkety a dlažba, vytápění je ústřední. Z oken je hezký výhled do zeleně. K bytu patří jedno parkovací místo v podzemní garáži. Dům se nachází na velice klidném místě, zároveň výborná dostupnost do centra města. Cesta tramvají trvá deset minut. Okolo veškerá občanská vybavenost. Velice hezký byt za výbornou cenu, neváhejte.

50.057068
14.449568
U michels. mlýna, Praha 4 - Michle, Czech Republic
Cena
8 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4000,-
ID nabídky54573
AdresaU michels. mlýna, Praha 4 - Michle
Budovasmíšená
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha47 m²
Balkónano
Garážano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter