Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 57m², Praha 4 - Nusle, parkování, výtah, zasedací místnost

Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 57m2, Praha 4 - Nusle, parkování, výtah, zasedací místnost Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 57m2, Praha 4 - Nusle, parkování, výtah, zasedací místnost Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 57m2, Praha 4 - Nusle, parkování, výtah, zasedací místnost Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 57m2, Praha 4 - Nusle, parkování, výtah, zasedací místnost Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 57m2, Praha 4 - Nusle, parkování, výtah, zasedací místnost Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 57m2, Praha 4 - Nusle, parkování, výtah, zasedací místnost Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 57m2, Praha 4 - Nusle, parkování, výtah, zasedací místnost Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 57m2, Praha 4 - Nusle, parkování, výtah, zasedací místnost Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 57m2, Praha 4 - Nusle, parkování, výtah, zasedací místnost Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 57m2, Praha 4 - Nusle, parkování, výtah, zasedací místnost

Nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 56,8m², jedna místnost s vlastním zázemím, se nachází v 5. patře s výtahem zrekonstruovaného domu u náměstí Bratří Synků, Praha 4, Nusle. Ve službách je zahrnuto vše kromě internetového připojení. Upravený, zrekonstruovaný nebytový prostor má přímé denní osvětlení a klimatizaci. Samostatné WC a kuchyňka je součástí prostor. Na podlahách je koberec a dlažba. Možnost pronájmu venkovního parkovacího stání nebo garážového stání za poplatek. Dále v objektu můžete zdarma využít zasedací – školící místnost pro cca 30 lidí s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Přístup do budovy je 24 hodin 7 dní v týdnu. Dobrá dopravní dostupnost – tramvaje, bus, metro „C“ Pražského povstání.

50.062446
14.440455
Nusle, Praha 4 - Nusle (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
14 200 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3692 Kč služby + venkovní parkování 1500, garážové stání 2500
ID nabídky54559
AdresaNusle, Praha 4 - Nusle (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patro5. patro
Užitná plocha56,80 m²
Půdní prostoryano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter