Tato nemovitost není dostupná

Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru

Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru Atraktivní nebyt.prostory na obchod u nám. Míru

Velice atraktivní nebytové prostory vedle Náměstí Míru. Objekt je dvou patrový, v horním patře jsou položeny koberce, kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem, možnost využití jako kanceláře pro vedení firmy s možností jednoho bytu. Ve spodní části jsou prostory pro vzorkovou prodejnu, sklad, prodejna, nebo výrobna. Vjezd do objektu průjezdem na dvůr, vchod do prodejny přímo z ulice. Obě patra mají své sociální zázemí. Čerstvě vymalováno. Nejvhodnější využití jako sídlo firmy.

50.074649
14.439163
Blanická, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
90 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky5450
AdresaBlanická, Praha 2 - Vinohrady
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha85 m²
Plocha pozemku85 m²
Garážne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter