Tato nemovitost není dostupná

Praha, sklepní nebytový prostor - bar k pronájmu, 170m², Nitranská, Vinohrady, k rekonstrukci

Praha, sklepní nebytový prostor - bar k pronájmu, 170m2, Nitranská, Vinohrady, k rekonstrukci Praha, sklepní nebytový prostor - bar k pronájmu, 170m2, Nitranská, Vinohrady, k rekonstrukci Praha, sklepní nebytový prostor - bar k pronájmu, 170m2, Nitranská, Vinohrady, k rekonstrukci Praha, sklepní nebytový prostor - bar k pronájmu, 170m2, Nitranská, Vinohrady, k rekonstrukci Praha, sklepní nebytový prostor - bar k pronájmu, 170m2, Nitranská, Vinohrady, k rekonstrukci Praha, sklepní nebytový prostor - bar k pronájmu, 170m2, Nitranská, Vinohrady, k rekonstrukci Praha, sklepní nebytový prostor - bar k pronájmu, 170m2, Nitranská, Vinohrady, k rekonstrukci Praha, sklepní nebytový prostor - bar k pronájmu, 170m2, Nitranská, Vinohrady, k rekonstrukci Praha, sklepní nebytový prostor - bar k pronájmu, 170m2, Nitranská, Vinohrady, k rekonstrukci Praha, sklepní nebytový prostor - bar k pronájmu, 170m2, Nitranská, Vinohrady, k rekonstrukci

Nabídka pronájmu nebytového prostoru ve sklepních prostorách domu v ulici Nitranská, pár kroků od Náměstí Jiřího z Poděbrad na Vinohradech. Prostor je připraven k rekonstrukci, stavební povolení vydáno na výstavbu baru. Je zde několik variant pronájmu, budoucí nájemce se může podílet na budoucí podobě prostor nejen interiérovými, ale i stavebními úpravami. Pro více informací kontaktujte makléře.

50.076659
14.450122
Nitranská, Praha 3 - Vinohrady, Czech Republic
Cena Info v RK
PoplatkyInformace v RK
ID nabídky54469
AdresaNitranská, Praha 3 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavprojekt
Patrosuterén
Užitná plocha170 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Mgr. Zbyněk Vařeka
makléř - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter