Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nebytový prostor na Smíchově k pronájmu, Na bělidle, 45m², možno i jako kancelář

Praha, krásný nebytový prostor na Smíchově k pronájmu, Na bělidle, 45m2, možno i jako kancelář Praha, krásný nebytový prostor na Smíchově k pronájmu, Na bělidle, 45m2, možno i jako kancelář Praha, krásný nebytový prostor na Smíchově k pronájmu, Na bělidle, 45m2, možno i jako kancelář Praha, krásný nebytový prostor na Smíchově k pronájmu, Na bělidle, 45m2, možno i jako kancelář Praha, krásný nebytový prostor na Smíchově k pronájmu, Na bělidle, 45m2, možno i jako kancelář Praha, krásný nebytový prostor na Smíchově k pronájmu, Na bělidle, 45m2, možno i jako kancelář Praha, krásný nebytový prostor na Smíchově k pronájmu, Na bělidle, 45m2, možno i jako kancelář Praha, krásný nebytový prostor na Smíchově k pronájmu, Na bělidle, 45m2, možno i jako kancelář Praha, krásný nebytový prostor na Smíchově k pronájmu, Na bělidle, 45m2, možno i jako kancelář

Nebytový prostor se nachází v přízemí cihlového domu, má výlohu do ulice Na bělidle. Nyní je zde prodejna francouzských specialit, po dohodě je možno odkoupit od stávajícího nájemce vybavení. Prostory jsou také využitelné jako kanceláře. Jsou zde dvě místnosti, ta v zadní části slouží momentálně jako sklad a kancelář pro obchod. Součástí je i kuchyňka a sociální zařízení. Dům se nachází v rezidenční části Smíchova, nedaleko stanice metra Anděl, i Vltavy.

50.071901
14.409055
Na bělidle, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 500Kč (energie)
ID nabídky54355
AdresaNa bělidle, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha45 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter