Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný a útulný zařízený byt 3+kk v RD, 75m², zahrada, parkování, klidné prostředí, U Libušské sokolovny, Praha

Praha, krásný a útulný zařízený byt 3+kk v RD, 75m2, zahrada, parkování, klidné prostředí, U Libušské sokolovny, Praha Praha, krásný a útulný zařízený byt 3+kk v RD, 75m2, zahrada, parkování, klidné prostředí, U Libušské sokolovny, Praha Praha, krásný a útulný zařízený byt 3+kk v RD, 75m2, zahrada, parkování, klidné prostředí, U Libušské sokolovny, Praha Praha, krásný a útulný zařízený byt 3+kk v RD, 75m2, zahrada, parkování, klidné prostředí, U Libušské sokolovny, Praha Praha, krásný a útulný zařízený byt 3+kk v RD, 75m2, zahrada, parkování, klidné prostředí, U Libušské sokolovny, Praha Praha, krásný a útulný zařízený byt 3+kk v RD, 75m2, zahrada, parkování, klidné prostředí, U Libušské sokolovny, Praha Praha, krásný a útulný zařízený byt 3+kk v RD, 75m2, zahrada, parkování, klidné prostředí, U Libušské sokolovny, Praha Praha, krásný a útulný zařízený byt 3+kk v RD, 75m2, zahrada, parkování, klidné prostředí, U Libušské sokolovny, Praha Praha, krásný a útulný zařízený byt 3+kk v RD, 75m2, zahrada, parkování, klidné prostředí, U Libušské sokolovny, Praha Praha, krásný a útulný zařízený byt 3+kk v RD, 75m2, zahrada, parkování, klidné prostředí, U Libušské sokolovny, Praha Praha, krásný a útulný zařízený byt 3+kk v RD, 75m2, zahrada, parkování, klidné prostředí, U Libušské sokolovny, Praha Praha, krásný a útulný zařízený byt 3+kk v RD, 75m2, zahrada, parkování, klidné prostředí, U Libušské sokolovny, Praha Praha, krásný a útulný zařízený byt 3+kk v RD, 75m2, zahrada, parkování, klidné prostředí, U Libušské sokolovny, Praha Praha, krásný a útulný zařízený byt 3+kk v RD, 75m2, zahrada, parkování, klidné prostředí, U Libušské sokolovny, Praha Praha, krásný a útulný zařízený byt 3+kk v RD, 75m2, zahrada, parkování, klidné prostředí, U Libušské sokolovny, Praha

Praha, kompletně zařízený krásný byt 3+kk v rodinném domku, disponuje 75 m2. Byt je v přízemí cihlového domu. Na zahradě je k dispozici 1 místo k parkování a zahradní posezení s grilem. Kuchyňský kout kompletně vybavený (lednice, mraznička, mikrovlnka, myčka, sklokeramická deska). Koupelna se sprchovým koutem a wc společně. Pračka je také k dispozici. Výhodou bytu je přístup do zahrady spolu se zahradním grilem. Skvělá dopravní dostupnost – nedaleko autobusová zastávka. Dobrá občanská vybavenost.

50.004384
14.462630
U libuš. sokol., Praha 4 - Libuš, Czech Republic
Cena
14 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ cca 3000 Kč poplatky
ID nabídky54338
AdresaU libuš. sokol., Praha 4 - Libuš
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Užitná plocha75 m²
Zahradaano (300 m²)
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta McClellan
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter