Tato nemovitost není dostupná

Pozastaveno! Vhodný pro rodinu 3+1/B, sklep, komora po rek., Praha 4, Bráník

Pozastaveno! Vhodný pro rodinu 3+1/B, sklep, komora po rek., Praha 4, Bráník Pozastaveno! Vhodný pro rodinu 3+1/B, sklep, komora po rek., Praha 4, Bráník Pozastaveno! Vhodný pro rodinu 3+1/B, sklep, komora po rek., Praha 4, Bráník Pozastaveno! Vhodný pro rodinu 3+1/B, sklep, komora po rek., Praha 4, Bráník Pozastaveno! Vhodný pro rodinu 3+1/B, sklep, komora po rek., Praha 4, Bráník Pozastaveno! Vhodný pro rodinu 3+1/B, sklep, komora po rek., Praha 4, Bráník Pozastaveno! Vhodný pro rodinu 3+1/B, sklep, komora po rek., Praha 4, Bráník Pozastaveno! Vhodný pro rodinu 3+1/B, sklep, komora po rek., Praha 4, Bráník Pozastaveno! Vhodný pro rodinu 3+1/B, sklep, komora po rek., Praha 4, Bráník Pozastaveno! Vhodný pro rodinu 3+1/B, sklep, komora po rek., Praha 4, Bráník Pozastaveno! Vhodný pro rodinu 3+1/B, sklep, komora po rek., Praha 4, Bráník Pozastaveno! Vhodný pro rodinu 3+1/B, sklep, komora po rek., Praha 4, Bráník

Pozastaveno! Velmi zajímavá nabídka bytu pro rodinu: 3+1, komora, balkon – orientace JIH. Velmi světlé, prostorné. Všechny pokoje se samostatným vstupem. Sklep. Pár kroků do parku, u domu též dětské hřiště. Nová plastová okna s protihlukovými bezpečnostními skly, nové rozvody elektriky. Na podlahách dlažba a korek. Hotová linka, koupelna s vanou, v bytě též zůstane něco z nábytku. Dům stojí v kopci: proto okna v kuchyni na úrovni přízemi, tj 1NP, ale všechna ostatní okna ve výší 2NP. Lokalita: u Bránického nám., Praha 4. Družstevní vlastnictví, annuita splacená.

50.033554
14.417349
Nad strouhou, Praha 4 - Braník, Czech Republic
Cena
3 120 000 Kč
celková cena
ID nabídky5415
AdresaNad strouhou, Praha 4 - Braník
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvídružstevní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha80 m²
Balkónano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter