Tato nemovitost není dostupná

Prostorný mezonet 5+1/T s krásným výhledem!!!

Prostorný mezonet 5+1/T s krásným výhledem!!! Prostorný mezonet 5+1/T s krásným výhledem!!! Prostorný mezonet 5+1/T s krásným výhledem!!! Prostorný mezonet 5+1/T s krásným výhledem!!! Prostorný mezonet 5+1/T s krásným výhledem!!! Prostorný mezonet 5+1/T s krásným výhledem!!! Prostorný mezonet 5+1/T s krásným výhledem!!! Prostorný mezonet 5+1/T s krásným výhledem!!! Prostorný mezonet 5+1/T s krásným výhledem!!! Prostorný mezonet 5+1/T s krásným výhledem!!! Prostorný mezonet 5+1/T s krásným výhledem!!! Prostorný mezonet 5+1/T s krásným výhledem!!!

Nabízíme krásný a prostorný mezonet 5 + 1 o celkové výměře 130 m2 s čarovným výhledem na Vyšehrad, Vltavu, Hradčany z posezení na terase (5,5 m2), nebo prosklenou stěnou jídelny – obývací haly. Byt se nachází ve 4.patře stylového domu z r. 1928 s prostornými byty po celkové rekonstrukci v r. 2006. Vstup do bytu z 3.patra a dubové vnitřní schodiště nás zavede do 4.patra, kde je předsíň a vstup do atelieru. Horní část stěny je prosklena o osvětluje denním světlem schodiště. Osvětlení atelieru je dáno odpoledním a večerním osluněním a 2 rozměrnými střešními okny. Ve 4. patře se vstoupí do haly – jídelny s prosklenou stěnou a střešními okny. Z haly je přístup do kuchyně, obýváku a komory – šatny. V koupelně je prostor na pračku a podlahové vytápění. Obývací pokoj, který navazuje na šatnu, má půlkulatý výklenek a stupínek a půlkulará okna , pohledové dřevo támy a kleštiny, plovoucí podlaha. Z obývacího pokoje je přístup do 2 ložnic a komory. Komora je v dlažbě a obkladu o má předsíňku s umavadlem a dále WC závěsné. Ložnice mají výšku stěny 0.8 m a pak přechází do šikminy. Každá má 3 střešní okna na 2 strany. Plovoucí podlahy.Terasa má vstup posuvnou 1/2 stěny haly směrem k městu a umožnuje tak v teplých časech spojení prostorů terasy a haly – jídelny. Každý byt má samostatné programované topení plyn a částečně podlahové přitápění el. (pod dlažbou) a samostatné měření vody( plynu,el.). Vchodové atestované bezpečnostní deře a zámek vysoké třídy bezpečnosti. Dům byl rekonstruován s důrazem na nízkou energetickou náročnost vytápění, vysoký stupeň odhlučnění mezi byty, každý byt má tresorek ve zdi, každý byt je možno ozvučit v dalších místnostech.

50.053353
14.420048
U Kublova, Praha 4 - Podolí, Czech Republic
Cena
29 000 Kč
za měsíc
ID nabídky5414
AdresaU Kublova, Praha 4 - Podolí
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha130 m²
Terasaano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter