Tato nemovitost není dostupná

Hezký moderní nebytový prostor v Nuselské ulici, hezké kancelaře, po rekonstrukci!

Hezký moderní nebytový prostor v Nuselské ulici, hezké kancelaře, po rekonstrukci! Hezký moderní nebytový prostor v Nuselské ulici, hezké kancelaře, po rekonstrukci! Hezký moderní nebytový prostor v Nuselské ulici, hezké kancelaře, po rekonstrukci! Hezký moderní nebytový prostor v Nuselské ulici, hezké kancelaře, po rekonstrukci! Hezký moderní nebytový prostor v Nuselské ulici, hezké kancelaře, po rekonstrukci! Hezký moderní nebytový prostor v Nuselské ulici, hezké kancelaře, po rekonstrukci! Hezký moderní nebytový prostor v Nuselské ulici, hezké kancelaře, po rekonstrukci! Hezký moderní nebytový prostor v Nuselské ulici, hezké kancelaře, po rekonstrukci! Hezký moderní nebytový prostor v Nuselské ulici, hezké kancelaře, po rekonstrukci! Hezký moderní nebytový prostor v Nuselské ulici, hezké kancelaře, po rekonstrukci! Hezký moderní nebytový prostor v Nuselské ulici, hezké kancelaře, po rekonstrukci! Hezký moderní nebytový prostor v Nuselské ulici, hezké kancelaře, po rekonstrukci! Hezký moderní nebytový prostor v Nuselské ulici, hezké kancelaře, po rekonstrukci!

Samostatná budova ve dvorním traktu hezkého domu v Nuslích. V přízemí jsou 3 místnosti, sociální zařízení a malý příruční sklad. Vchod je samostatný. V prvním poschodí jsou 4 místnosti a také sklad a sociální zařízení. Topení plyn. Ohřev vody el. bojlery. Tel. linky. Internet možný i přes satelitní anténu, nejen přes telefoní linku. Majitel je velmi flexibilní. Dlouholetá spolupráce s naší RK. Cena je k jednání. Prostor po částečné rekonstrukci. DOPORUČUJEME! VELMI VÝHODNÁ CENA!!

50.063528
14.442167
Nuselská, Praha 4 - Nusle, Czech Republic
Cena
14 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky5407
AdresaNuselská, Praha 4 - Nusle
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater1
Užitná plocha80 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Karel Topinka

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: karel@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 777 333 299

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter