Tato nemovitost není dostupná

Pronájem bytu 2+1 pro studenty v Černicích, zařízený, neprůchozí pokoje, u zastávky mhd, zahrada

Pronájem bytu 2+1 pro studenty v Černicích, zařízený, neprůchozí pokoje, u zastávky mhd, zahrada Pronájem bytu 2+1 pro studenty v Černicích, zařízený, neprůchozí pokoje, u zastávky mhd, zahrada Pronájem bytu 2+1 pro studenty v Černicích, zařízený, neprůchozí pokoje, u zastávky mhd, zahrada Pronájem bytu 2+1 pro studenty v Černicích, zařízený, neprůchozí pokoje, u zastávky mhd, zahrada Pronájem bytu 2+1 pro studenty v Černicích, zařízený, neprůchozí pokoje, u zastávky mhd, zahrada Pronájem bytu 2+1 pro studenty v Černicích, zařízený, neprůchozí pokoje, u zastávky mhd, zahrada Pronájem bytu 2+1 pro studenty v Černicích, zařízený, neprůchozí pokoje, u zastávky mhd, zahrada Pronájem bytu 2+1 pro studenty v Černicích, zařízený, neprůchozí pokoje, u zastávky mhd, zahrada Pronájem bytu 2+1 pro studenty v Černicích, zařízený, neprůchozí pokoje, u zastávky mhd, zahrada Pronájem bytu 2+1 pro studenty v Černicích, zařízený, neprůchozí pokoje, u zastávky mhd, zahrada Pronájem bytu 2+1 pro studenty v Černicích, zařízený, neprůchozí pokoje, u zastávky mhd, zahrada Pronájem bytu 2+1 pro studenty v Černicích, zařízený, neprůchozí pokoje, u zastávky mhd, zahrada Pronájem bytu 2+1 pro studenty v Černicích, zařízený, neprůchozí pokoje, u zastávky mhd, zahrada Pronájem bytu 2+1 pro studenty v Černicích, zařízený, neprůchozí pokoje, u zastávky mhd, zahrada Pronájem bytu 2+1 pro studenty v Černicích, zařízený, neprůchozí pokoje, u zastávky mhd, zahrada

Pronájem plně zařízeného bytu 2+1, o výměře 50 m2 v RD v Černicích, u zastávky mhd (trolejbus, autobus), pokoje jsou neprůchozí, uzamykatelné, zařízené. Plně zařízená kuchyně s plynovým sporákem, mikrovlnkou, lednicí. Koupelna je se sprchovým koutem a WC je v koupelně. Podlaha je pokryta dlažbou a koberci. Vytápění je přes plynový kotel. K dispozici je i zahrada o výměře 400 m2, na zahradě je možnost posezení. Internet lze připojit přes pevnou linku. Nedaleko obchodní centrum Olympie, pivovar Purkmistr, v ulici potraviny. Vhodné pro studenty.

Občanská vybavenost

bus
obchodní prostory
restaurace

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové

Voda

dálkový vodovod
49.695757
13.414652
Štefánikova, Plzeň, Czech Republic
Cena
5 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky54068
AdresaŠtefánikova, Plzeň
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Užitná plocha50 m²
Zahradaano (400 m²)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter