Tato nemovitost není dostupná

Pronájem bytu pro seniory 2+kk, Dlouhý Most u Liberce

Pronájem bytu pro seniory 2+kk, Dlouhý Most u Liberce Pronájem bytu pro seniory 2+kk, Dlouhý Most u Liberce Pronájem bytu pro seniory 2+kk, Dlouhý Most u Liberce Pronájem bytu pro seniory 2+kk, Dlouhý Most u Liberce Pronájem bytu pro seniory 2+kk, Dlouhý Most u Liberce Pronájem bytu pro seniory 2+kk, Dlouhý Most u Liberce Pronájem bytu pro seniory 2+kk, Dlouhý Most u Liberce Pronájem bytu pro seniory 2+kk, Dlouhý Most u Liberce Pronájem bytu pro seniory 2+kk, Dlouhý Most u Liberce Pronájem bytu pro seniory 2+kk, Dlouhý Most u Liberce Pronájem bytu pro seniory 2+kk, Dlouhý Most u Liberce

Nabízíme k pronájmu celkově zrekonstruovaný byt pro seniory 2+kk v obci Dlouhý Most u Liberce. Objekt byl zrekonstruován v souladu s potřebami lidí v seniorském věku. Přednosti „bydlení pro seniory“ je bezbariérový přístup, výtah, společenská místnost, prádelna s pračkou a sušičkou, rozlehlá terasa s výhledem na Ještěd, možnost nadstandartních služeb, terénní pečovatelská služba, úklid, praní, donášková služba, volnočasové aktivity, dovoz a podání léků, osobní doprovod k lékaři, zajištění pohotovosti mimo pracovní dobu; doplňkové služby – manikúra, pedikúra, masáže, kadeřník – rozsah a podoba těchto služeb bude dotvořena na základě konkrétních požadavků obyvatel nájemního domu. Výhody tohoto typu bydlení pro seniory: život mezi vrstevníky, zachování dosavadního životního stylu, vyšší soběstačnost seniora, vzájemná podpora a péče, rozhodování o vlastním životě. V bezprostřední blízkosti se nachází zdravotní středisko, prodejna potravin, restaurace, knihovna a kostel. V docházkové vzdálenosti do 200 m je pošta, obecní úřad Dlouhý Most s restaurací s venkovním posezením a zastávka autobusu spojující obec s krajským městem Liberec. Více informací u naší realitní kanceláře.

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

dálkový vodovod
50.713275
15.073914
Dlouhý Most, Dlouhý Most (Okres Liberec), Czech Republic
Cena
8 180 Kč
za měsíc
Poplatky+ el. energie
ID nabídky54008
AdresaDlouhý Most, Dlouhý Most (Okres Liberec)
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha45 m²
Půdní prostoryne
Terasaano
Balkónano
Lodžiene
Bazénne
Garážne
Sklepne
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter