Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96m², Žižkov, bezbariérový přístup

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96m2, Žižkov, bezbariérový přístup Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96m2, Žižkov, bezbariérový přístup Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96m2, Žižkov, bezbariérový přístup Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96m2, Žižkov, bezbariérový přístup Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96m2, Žižkov, bezbariérový přístup Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96m2, Žižkov, bezbariérový přístup Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96m2, Žižkov, bezbariérový přístup Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96m2, Žižkov, bezbariérový přístup Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96m2, Žižkov, bezbariérový přístup Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96m2, Žižkov, bezbariérový přístup Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96m2, Žižkov, bezbariérový přístup Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96m2, Žižkov, bezbariérový přístup Praha, kancelářské prostory k pronájmu 96m2, Žižkov, bezbariérový přístup

Kancelářské prostory k pronájmu 96m² se nachází ve druhém patře cihlové budovy s výtahem na Praze 3, Žižkov. Jedná se o zařízené 3 místnosti, kuchyňku, společné sociální zařízení. Je zde bezbariérový přístup, recepce, internet. Občanská vybavenost – restaurace, obchody, knihovna, lékárna a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici autobusů nebo 3 minuty na stanici tramvají.

50.089095
14.463213
Domažlická, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
200 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ 65 m2 +DPH
ID nabídky54000
AdresaDomažlická, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Užitná plocha96 m²
Výtahano
Zařízenoano
Bezbariérový přístupano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter