Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42,2m², Žižkov, úklid, částečně vybaveno

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42,2m2, Žižkov, úklid, částečně vybaveno Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42,2m2, Žižkov, úklid, částečně vybaveno Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42,2m2, Žižkov, úklid, částečně vybaveno Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42,2m2, Žižkov, úklid, částečně vybaveno Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42,2m2, Žižkov, úklid, částečně vybaveno Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42,2m2, Žižkov, úklid, částečně vybaveno Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42,2m2, Žižkov, úklid, částečně vybaveno Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42,2m2, Žižkov, úklid, částečně vybaveno Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42,2m2, Žižkov, úklid, částečně vybaveno

Částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu 42,2 m2 se nachází v prvním patře cihlové budovy na Žižkově, Praha 3. Kancelář má 33 m2, společné prostory 5m². Možnost úklidu za poplatek. Kanceláře jsou částečně vybaveny nábytkem, který je možné přestavět dle potřeb. Možnost pronájmu parkovacího stání v jiné budově kousek od domu za poplatek. Dům je napojen na automatickou digitální telefonní ústřednu, možnost připojení internetu. Objekt je střežen elektronickým zabezpečovacím systémem, recepce. Veškerá občanská vybavenost v okolí. Dopravní dostupnost – 3 minuty na stanice tramvají nebo autobusů.

50.085411
14.454350
Žižkov, Praha 3 - Žižkov (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
150 Kč
za m²
Poplatky+ poplatky
ID nabídky53981
AdresaŽižkov, Praha 3 - Žižkov (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro3. patro
Užitná plocha42,20 m²
Výtahne
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter