Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 26m², Žižkov, úklid, částečně vybaveno

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 26m2, Žižkov, úklid, částečně vybaveno Praha, kancelářské prostory k pronájmu 26m2, Žižkov, úklid, částečně vybaveno Praha, kancelářské prostory k pronájmu 26m2, Žižkov, úklid, částečně vybaveno Praha, kancelářské prostory k pronájmu 26m2, Žižkov, úklid, částečně vybaveno Praha, kancelářské prostory k pronájmu 26m2, Žižkov, úklid, částečně vybaveno Praha, kancelářské prostory k pronájmu 26m2, Žižkov, úklid, částečně vybaveno Praha, kancelářské prostory k pronájmu 26m2, Žižkov, úklid, částečně vybaveno Praha, kancelářské prostory k pronájmu 26m2, Žižkov, úklid, částečně vybaveno Praha, kancelářské prostory k pronájmu 26m2, Žižkov, úklid, částečně vybaveno

Částečně zařízené kancelářské prostory k pronájmu 26,2 m2 se nachází ve třetím patře cihlové budovy na Žižkově, Praha 3. Kancelář má 19 m2, společné prostory 5m². Možnost úklidu za poplatek. Kanceláře jsou částečně vybaveny nábytkem, který je možné přestavět dle potřeb. Možnost pronájmu parkovacího stání v jiné budově kousek od domu za poplatek. Dům je napojen na automatickou digitální telefonní ústřednu, možnost připojení internetu. Objekt je střežen elektronickým zabezpečovacím systémem, recepce. Veškerá občanská vybavenost v okolí. Dopravní dostupnost – 3 minuty na stanice tramvají nebo autobusů.

50.085411
14.454350
Žižkov, Praha 3 - Žižkov (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
4 095 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2250 poplatky
ID nabídky53980
AdresaŽižkov, Praha 3 - Žižkov (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro3. patro
Užitná plocha26,20 m²
Výtahne
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter