Tato nemovitost není dostupná

Nabízíme kancelářské prostory na velmi atraktvním místě Prahy 6

Nabízíme kancelářské prostory na velmi atraktvním místě Prahy 6 Nabízíme kancelářské prostory na velmi atraktvním místě Prahy 6 Nabízíme kancelářské prostory na velmi atraktvním místě Prahy 6 Nabízíme kancelářské prostory na velmi atraktvním místě Prahy 6 Nabízíme kancelářské prostory na velmi atraktvním místě Prahy 6 Nabízíme kancelářské prostory na velmi atraktvním místě Prahy 6 Nabízíme kancelářské prostory na velmi atraktvním místě Prahy 6 Nabízíme kancelářské prostory na velmi atraktvním místě Prahy 6 Nabízíme kancelářské prostory na velmi atraktvním místě Prahy 6 Nabízíme kancelářské prostory na velmi atraktvním místě Prahy 6 Nabízíme kancelářské prostory na velmi atraktvním místě Prahy 6 Nabízíme kancelářské prostory na velmi atraktvním místě Prahy 6 Nabízíme kancelářské prostory na velmi atraktvním místě Prahy 6 Nabízíme kancelářské prostory na velmi atraktvním místě Prahy 6

Nabízíme k pronájmu kanceláře o celkové výměře 142m² ke kterým patří i 22m² terasa. Kanceláře jsou umístěny v administrativní budově v jedné z nejlukrativnější části Prahy 6-Dejvice a to přímo na „kulaťáku“. Výborná dostupnost na letiště a to jak autem tak i MHD. Metro(A) minutu od budovy. V budově sídlí banky, letecké společnosti, prestižní jazyková škola a další významné společnosti. Prostory je možné si pronajmout bez tří místností(cca37m²), které jsou momentálně využívány majitelem – dojde ke snížení ceny nájmu. Majitel je ochotný a flebilní. Vřele doporučujeme!

50.099614
14.396149
Vítězné nám., Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
28 400 Kč
za měsíc
ID nabídky5396
AdresaVítězné nám., Praha 6 - Dejvice
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Počet pater1
Užitná plocha142 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Karel Topinka

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: karel@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 777 333 299

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter