Tato nemovitost není dostupná

Prodej objektu prodejny s možností přestavby na RD - Kvaň

Prodej objektu prodejny s možností přestavby na RD - Kvaň Prodej objektu prodejny s možností přestavby na RD - Kvaň Prodej objektu prodejny s možností přestavby na RD - Kvaň Prodej objektu prodejny s možností přestavby na RD - Kvaň Prodej objektu prodejny s možností přestavby na RD - Kvaň Prodej objektu prodejny s možností přestavby na RD - Kvaň Prodej objektu prodejny s možností přestavby na RD - Kvaň Prodej objektu prodejny s možností přestavby na RD - Kvaň Prodej objektu prodejny s možností přestavby na RD - Kvaň Prodej objektu prodejny s možností přestavby na RD - Kvaň Prodej objektu prodejny s možností přestavby na RD - Kvaň Prodej objektu prodejny s možností přestavby na RD - Kvaň Prodej objektu prodejny s možností přestavby na RD - Kvaň Prodej objektu prodejny s možností přestavby na RD - Kvaň Prodej objektu prodejny s možností přestavby na RD - Kvaň

Nabízíme k prodeji přízemní samostatně stojící objekt na pozemku o rozměru 265m² v obci Zaječov – Kvaň v těsném sousedství býv. vojenského újezdu Brdy, 6 km od Hořovic. Krásná příroda, veškerá občanská vybavenost v obci, dobré spojení do Hořovic. Nyní slouží jako prodejna potravin, ale je možné ji přebudovat na rodinný dům, případně skloubit bydlení s podnikáním. Voda z obecního vodovodu, odpad do septiku, topení ústřední na pevná paliva, elektřina samozřejmostí. Nemovitost zabírá skoro celý prostor, přesto je celá obchozí a našlo by se místo i na venkovní posezení. Více napoví fotografie nebo nás, prosím, kontaktujte. Majitel zvažuje i pronájem objektu, prodej však upřednostňuje.

49.771524
13.858421
Kvaň, Zaječov (Okres Beroun), Czech Republic
Cena
1 675 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize a právních služeb
ID nabídky53948
AdresaKvaň, Zaječov (Okres Beroun)
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha180 m²
Plocha pozemku265 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter