Tato nemovitost není dostupná

Beroun, rohový patrový dům pro komerční využití (oblast Závodí).

Beroun, rohový patrový dům pro komerční využití (oblast Závodí). Beroun, rohový patrový dům pro komerční využití (oblast Závodí). Beroun, rohový patrový dům pro komerční využití (oblast Závodí). Beroun, rohový patrový dům pro komerční využití (oblast Závodí). Beroun, rohový patrový dům pro komerční využití (oblast Závodí). Beroun, rohový patrový dům pro komerční využití (oblast Závodí). Beroun, rohový patrový dům pro komerční využití (oblast Závodí). Beroun, rohový patrový dům pro komerční využití (oblast Závodí). Beroun, rohový patrový dům pro komerční využití (oblast Závodí). Beroun, rohový patrový dům pro komerční využití (oblast Závodí). Beroun, rohový patrový dům pro komerční využití (oblast Závodí). Beroun, rohový patrový dům pro komerční využití (oblast Závodí). Beroun, rohový patrový dům pro komerční využití (oblast Závodí). Beroun, rohový patrový dům pro komerční využití (oblast Závodí).

Máme pro Vás zajímavou nabídku domu k bydlení i podnikání. V přízemí jsou 2 veliké místnosti se zázemím a kotelna, v patře pak další místnosti a sociální zázemí. K využití v budoucnu je i půda. Objekt je částečně podsklepen, má dvůr a celkem 2 kryté garáže. K využití se nabízí např. pro školu, školku nebo ubytovnu či sídlo firmy – velmi variabilní řešení. Voda z řadu, kanalizace obecní, topení plynovým kotlem, ohřev vody boilerem. Pro bližší informace, nás, prosím kontaktujte.

49.965067
14.084265
Svatojánská, Beroun, Czech Republic
Cena
4 700 000 Kč
celková cena
ID nabídky53926
AdresaSvatojánská, Beroun
Budovacihlová
Stavdobrý
Užitná plocha475 m²
Plocha pozemku726 m²
Garážano (2x)
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter