Tato nemovitost není dostupná

Částečně zrekonstruovaný byt 3+1 na Vinicích, nedaleko ZOO, zděné jádro, plastová okna, neprůchozí pokoje

Částečně zrekonstruovaný byt 3+1 na Vinicích, nedaleko ZOO, zděné jádro, plastová okna, neprůchozí pokoje Částečně zrekonstruovaný byt 3+1 na Vinicích, nedaleko ZOO, zděné jádro, plastová okna, neprůchozí pokoje Částečně zrekonstruovaný byt 3+1 na Vinicích, nedaleko ZOO, zděné jádro, plastová okna, neprůchozí pokoje Částečně zrekonstruovaný byt 3+1 na Vinicích, nedaleko ZOO, zděné jádro, plastová okna, neprůchozí pokoje Částečně zrekonstruovaný byt 3+1 na Vinicích, nedaleko ZOO, zděné jádro, plastová okna, neprůchozí pokoje Částečně zrekonstruovaný byt 3+1 na Vinicích, nedaleko ZOO, zděné jádro, plastová okna, neprůchozí pokoje Částečně zrekonstruovaný byt 3+1 na Vinicích, nedaleko ZOO, zděné jádro, plastová okna, neprůchozí pokoje Částečně zrekonstruovaný byt 3+1 na Vinicích, nedaleko ZOO, zděné jádro, plastová okna, neprůchozí pokoje Částečně zrekonstruovaný byt 3+1 na Vinicích, nedaleko ZOO, zděné jádro, plastová okna, neprůchozí pokoje

Pronajímáme částečně zrekonstruovaný byt 3+1 o výměře 76 m2 v panelovém domě v přízení na Vinicích, neprůchozí pokoje. Byt má zděné jádro, plastová okna, kuchyňskou linku, plynový sporák, lednice. Vytápění je pomocí ústředního topení, v bytě je položena plovoucí podlaha a PVC. V koupelně se nachází vana a WC se nachází zvlášť. K bytu náleží sklep a možnost parkování je před domem. Samozřejmostí je společná TV anténa a připojení na internet Pilsfree. Nedaleko se nachází ZOO Plzeň, Botanická zahrada, pošta, zastávka mhd, mateřská školka, základní škola. Do centra města 7 minut. Doporučujeme.

Občanská vybavenost

bus
školka
škola
pošta

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

dálkový vodovod
49.761433
13.357042
Břeclavská, Plzeň, Czech Republic
Cena
7 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky53898
AdresaBřeclavská, Plzeň
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Užitná plocha76 m²
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter