Tato nemovitost není dostupná

Nabízíme ideální dvougenerační rodinný dům vhodný i k podnikatelskému záměru, Nová Ves - u Mělníka

Nabízíme ideální dvougenerační rodinný dům vhodný i k podnikatelskému záměru, Nová Ves - u Mělníka Nabízíme ideální dvougenerační rodinný dům vhodný i k podnikatelskému záměru, Nová Ves - u Mělníka Nabízíme ideální dvougenerační rodinný dům vhodný i k podnikatelskému záměru, Nová Ves - u Mělníka Nabízíme ideální dvougenerační rodinný dům vhodný i k podnikatelskému záměru, Nová Ves - u Mělníka Nabízíme ideální dvougenerační rodinný dům vhodný i k podnikatelskému záměru, Nová Ves - u Mělníka Nabízíme ideální dvougenerační rodinný dům vhodný i k podnikatelskému záměru, Nová Ves - u Mělníka Nabízíme ideální dvougenerační rodinný dům vhodný i k podnikatelskému záměru, Nová Ves - u Mělníka Nabízíme ideální dvougenerační rodinný dům vhodný i k podnikatelskému záměru, Nová Ves - u Mělníka Nabízíme ideální dvougenerační rodinný dům vhodný i k podnikatelskému záměru, Nová Ves - u Mělníka Nabízíme ideální dvougenerační rodinný dům vhodný i k podnikatelskému záměru, Nová Ves - u Mělníka Nabízíme ideální dvougenerační rodinný dům vhodný i k podnikatelskému záměru, Nová Ves - u Mělníka Nabízíme ideální dvougenerační rodinný dům vhodný i k podnikatelskému záměru, Nová Ves - u Mělníka Nabízíme ideální dvougenerační rodinný dům vhodný i k podnikatelskému záměru, Nová Ves - u Mělníka Nabízíme ideální dvougenerační rodinný dům vhodný i k podnikatelskému záměru, Nová Ves - u Mělníka Nabízíme ideální dvougenerační rodinný dům vhodný i k podnikatelskému záměru, Nová Ves - u Mělníka Nabízíme ideální dvougenerační rodinný dům vhodný i k podnikatelskému záměru, Nová Ves - u Mělníka Nabízíme ideální dvougenerační rodinný dům vhodný i k podnikatelskému záměru, Nová Ves - u Mělníka Nabízíme ideální dvougenerační rodinný dům vhodný i k podnikatelskému záměru, Nová Ves - u Mělníka Nabízíme ideální dvougenerační rodinný dům vhodný i k podnikatelskému záměru, Nová Ves - u Mělníka

Pokud hledáte útulné rodinné bydlení v příjemné lokalitě, věnujte pozornost této nabídce. Dvougenerační samostatný dům + soubor staveb k prodeji. Celková užitná plocha 320 m2, dispozice 7+2, na pozemku 876 m2 – Nová Ves u Mělníka. Jedná se o dvougenerační samostatný dům, částečně podsklepenou stavbu o dvou nadzemních podlažích. Dům byl postaven v 90. letech. Skládá se z – přízemí: tři prostorné pokoje (pracovna, obývací pokoj a ložnice), samostatná kuchyň, koupelna, toaleta, hala, zádveří se schodištěm a technická místnost. 2. Patro: tři prostorné pokoje – (pracovna, obývací pokoj a ložnice), samostatná kuchyň – bez vybavení, koupelna, toaleta, schodiště. V celém domě je podlahové vytápění. Dům je napojen na plynovod a obecní vodovod. Umístění na pozemku je rozvrženo tak, že dům ze zadní strany obklopen zelení. Na pozemku je také prostorná garáž a stodola – vhodná také k podnikatelským účelům. Dům je dispozičně velmi variabilní, svým charakterem, splňuje podmínky pro moderní, komfortní bydlení. Velkou výhodou jsou také stavby na pozemku, které lze využít pro podnikatelský záměr. Obec Nová Ves se nachází 25km od Prahy a nabízí veškeré základní potřeby. Pro více informací či prohlídku kontaktujte makléře.

Občanská vybavenost

bus 3 minuty od domu - 25 minut metro Ládví

Kanalizace

septik

Vytápění

Lokální plynové

Voda

místní zdroj studna
dálkový vodovod municipal water supply
50.310283
14.309890
Nová Ves, Nová Ves (Okres Mělník), Czech Republic
Cena
4 200 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně všech poplatků a právních služeb
ID nabídky53895
AdresaNová Ves, Nová Ves (Okres Mělník)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha320 m²
Plocha pozemku876 m²
Zahradaano (876 m²)
Balkónano (10 m²)
Garážano
Sklepano
Výtahne
Zařízenoano
Bezbariérový přístupne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter