Tato nemovitost není dostupná

Luxusní plně vybavený byt 3+1 na Praze 2 v Polské ulici s balkonem a možností parkování

Luxusní plně vybavený byt 3+1 na Praze 2 v Polské ulici s balkonem a možností parkování Luxusní plně vybavený byt 3+1 na Praze 2 v Polské ulici s balkonem a možností parkování Luxusní plně vybavený byt 3+1 na Praze 2 v Polské ulici s balkonem a možností parkování Luxusní plně vybavený byt 3+1 na Praze 2 v Polské ulici s balkonem a možností parkování Luxusní plně vybavený byt 3+1 na Praze 2 v Polské ulici s balkonem a možností parkování Luxusní plně vybavený byt 3+1 na Praze 2 v Polské ulici s balkonem a možností parkování Luxusní plně vybavený byt 3+1 na Praze 2 v Polské ulici s balkonem a možností parkování Luxusní plně vybavený byt 3+1 na Praze 2 v Polské ulici s balkonem a možností parkování Luxusní plně vybavený byt 3+1 na Praze 2 v Polské ulici s balkonem a možností parkování Luxusní plně vybavený byt 3+1 na Praze 2 v Polské ulici s balkonem a možností parkování Luxusní plně vybavený byt 3+1 na Praze 2 v Polské ulici s balkonem a možností parkování Luxusní plně vybavený byt 3+1 na Praze 2 v Polské ulici s balkonem a možností parkování Luxusní plně vybavený byt 3+1 na Praze 2 v Polské ulici s balkonem a možností parkování Luxusní plně vybavený byt 3+1 na Praze 2 v Polské ulici s balkonem a možností parkování Luxusní plně vybavený byt 3+1 na Praze 2 v Polské ulici s balkonem a možností parkování Luxusní plně vybavený byt 3+1 na Praze 2 v Polské ulici s balkonem a možností parkování Luxusní plně vybavený byt 3+1 na Praze 2 v Polské ulici s balkonem a možností parkování Luxusní plně vybavený byt 3+1 na Praze 2 v Polské ulici s balkonem a možností parkování Luxusní plně vybavený byt 3+1 na Praze 2 v Polské ulici s balkonem a možností parkování Luxusní plně vybavený byt 3+1 na Praze 2 v Polské ulici s balkonem a možností parkování

Luxusní byt 3+1 v domě z roku 1904, po celkové rekonstrukci z roku 1999. Byt je ve 3. patře, 105m², 2 ložnice, 2 koupelny s wc (1× vana, 1× sprchový kout) , 2 menší balkóny (2,5 a 1,5 m2), nádherný výhled. V kuchyni je myčka, varná deska, trouba a rychlovarná konvice. Praní, žehlení, úklid a satelit Astra v ceně. V obývacím pokoji je LCD televizor. V bytě je také telefon, bezpečnostní dveře, internet Wi-fi. Společná zahrada. Možnost nákupu po vzájemné dohodě. Možnost pronájmu parkovacího místa na hlídaném parkovišti u domu. Majitelka je flexibilní- cena k jednání. Prestižní lokalita s osobitou atmosférou, skvělou dostupností a kompletní občanskou vybaveností.

50.078272
14.448354
Polská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
38 000 Kč
za měsíc
Poplatky6000
ID nabídky53892
AdresaPolská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha105 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter