Tato nemovitost není dostupná

Podnájem pro studentky VŠ, VOŠ v zařízeném bytě 3+1 s internetem, lednicí a balkonem v Plzni

Podnájem pro studentky VŠ, VOŠ v zařízeném bytě 3+1 s internetem, lednicí a balkonem v Plzni Podnájem pro studentky VŠ, VOŠ v zařízeném bytě 3+1 s internetem, lednicí a balkonem v Plzni Podnájem pro studentky VŠ, VOŠ v zařízeném bytě 3+1 s internetem, lednicí a balkonem v Plzni Podnájem pro studentky VŠ, VOŠ v zařízeném bytě 3+1 s internetem, lednicí a balkonem v Plzni Podnájem pro studentky VŠ, VOŠ v zařízeném bytě 3+1 s internetem, lednicí a balkonem v Plzni Podnájem pro studentky VŠ, VOŠ v zařízeném bytě 3+1 s internetem, lednicí a balkonem v Plzni Podnájem pro studentky VŠ, VOŠ v zařízeném bytě 3+1 s internetem, lednicí a balkonem v Plzni Podnájem pro studentky VŠ, VOŠ v zařízeném bytě 3+1 s internetem, lednicí a balkonem v Plzni Podnájem pro studentky VŠ, VOŠ v zařízeném bytě 3+1 s internetem, lednicí a balkonem v Plzni

Pronájem zařízeného bytu 3+1 pro studentky VŠ nebo VOŠ v 5. patře panelového domu s výtahem v Plzni. Ubytování ve dvoulůžkových a 1 třílůžkovém pokoji. Byt bude obýván pouze studentkami, max 7 osob. Je plně vybavený, výborné spojení MHD (centrum města 5 min.), možnost připojení na internet. Parkování je možné před domem, ústřední topení, PVC nebo koberce na podlaze, v kuchyni je umístěný plynový sporák. V koupelně se nachází rohová vana, toaleta je umístěna zvlášť.

Vytápění

ústřední topení
49.760604
13.352970
Strážnická, Plzeň, Czech Republic
Cena
2 400 Kč
za měsíc
Poplatkyna osobu
ID nabídky53854
AdresaStrážnická, Plzeň
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha72 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter