Tato nemovitost již byla prodána

Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+2/zahrada

Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+2/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+2/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+2/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+2/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+2/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+2/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+2/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+2/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+2/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+2/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+2/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+2/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+2/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+2/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+2/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+2/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+2/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+2/zahrada Račice, okres Rakovník, prodej RD 4+2/zahrada

Nabízíme prodej rodinného domu v malebné krajině, v obci Račice. Rodinný dům je o dispozicích 4 + 2, dále je zde sociální zázemí koupelna (vana, WC), sklep. Z inženýrských sítí je zde obecní vodovod, topení ústřední etážové, elektřina, odpad – jímka. K domu náleží krásná zahrada, která je na rovinatém pozemku. V obci Račice je vlakové nádraží. Vlak jezdí do nedalekého Berouna na druhou stranu pak do Rakovníka. V obci je základní občanská vybavenost: obchod, restaurace. Dvě základní školy jsou v Roztokách u Křivoklátu kam děti vozí obecní mikrobus. V Berouně a Rakovníku jsou další základní školy i gymnázia a také veškerá občanská vybavenost. Dojíždění za prací a do školy je možné i do Prahy (40min autem na okraj prahy, vlakem na Hlavní nádraží 1 hodina).

50.018786
13.919754
Račice, Račice (Okres Rakovník), Czech Republic
Cena
1 650 000 Kč
celková cena
Poplatky(cena je uvedena vč. prov. RK)
ID nabídky53823
AdresaRačice, Račice (Okres Rakovník)
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha155 m²
Plocha pozemku488 m²
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter