Tato nemovitost není dostupná

Krásný stylový rodinný dům 5+1, pergola, garáž, zahrada, Závišice okr. Nový Jičín

Krásný stylový rodinný dům 5+1, pergola, garáž, zahrada, Závišice okr. Nový Jičín Krásný stylový rodinný dům 5+1, pergola, garáž, zahrada, Závišice okr. Nový Jičín Krásný stylový rodinný dům 5+1, pergola, garáž, zahrada, Závišice okr. Nový Jičín Krásný stylový rodinný dům 5+1, pergola, garáž, zahrada, Závišice okr. Nový Jičín Krásný stylový rodinný dům 5+1, pergola, garáž, zahrada, Závišice okr. Nový Jičín Krásný stylový rodinný dům 5+1, pergola, garáž, zahrada, Závišice okr. Nový Jičín Krásný stylový rodinný dům 5+1, pergola, garáž, zahrada, Závišice okr. Nový Jičín Krásný stylový rodinný dům 5+1, pergola, garáž, zahrada, Závišice okr. Nový Jičín Krásný stylový rodinný dům 5+1, pergola, garáž, zahrada, Závišice okr. Nový Jičín Krásný stylový rodinný dům 5+1, pergola, garáž, zahrada, Závišice okr. Nový Jičín Krásný stylový rodinný dům 5+1, pergola, garáž, zahrada, Závišice okr. Nový Jičín Krásný stylový rodinný dům 5+1, pergola, garáž, zahrada, Závišice okr. Nový Jičín Krásný stylový rodinný dům 5+1, pergola, garáž, zahrada, Závišice okr. Nový Jičín Krásný stylový rodinný dům 5+1, pergola, garáž, zahrada, Závišice okr. Nový Jičín Krásný stylový rodinný dům 5+1, pergola, garáž, zahrada, Závišice okr. Nový Jičín

Nabízíme Vám stylový dům s jedinečnou atmosférou venkovského stavení s ateliérem v Závišicích, okres Nový Jičín. Prostorná venkovská chalupa byla zrekonstruovaná v letech 1992 –1996. Venkovská chalupa má vkusně zakomponovány současné moderní prvky bydlení tak, aby byl zachován charakter a architektonický styl venkovské usedlosti doby jejího vzniku okolo r. 1910. Dům nabízí 350 m2 obytného prostoru a krásnou terasu v I. NP o vel. 80 m2 s výhledem do zahrady. Dům je napojen na plynovou přípojku, v přízemí je vytápěn ÚT plyn, jsou zde i litinové kamna na dřevo v přízemí na chodbě.Topení v patře je samostatné v jednotlivých pokojích jsou plynové WAF. V přízemí je dlažba, v patře jsou podlahy dřevěné a to interiérově upravené desky. V přízemí je prostorná koupelna s vanou, 2× umývadlo a WC. V patře je sprcha a umývadlo. Voda je z obecního vodovodu, na zahradě je studna s užitkovou vodou, která po vyčištění opět může sloužit jako pitná. Ke vstupu na pozemek a k domu slouží dvě komunikace. Dům je situován tak, že ateliér neruší běžný chod domu a domácnosti. Na zahradě je pergola s využtrím ke skladování, nebo parkování. U domu je přístřešek pro rodinné posezení s krbem, osvětlením i vodou. Dále je u domu hospodářská budova. Dům má krásnou udržovanou okrasnou zahradu se vzrostlou zelení. V domě se nachází i prostory k podnikání o vel. 150–170 m². Využití těchto prostor je velmi rozmanité od servisních, nebo výrobních dílen až po poskytování služeb nebo přebudování na další obytný prostor popř. letní kuchyň apod. Ateliér – dílna má samostatný vchod a vrata velikosti o 3 x3 m. Podlaha v ateliéru je ze zátěžové dlažby. Ateliér a k němu náležící prostory má samostatný el. obvod vč. el.hodin s jističem 50A. Je zde i sprchovací kout, WC, umývadlo. Prostor kanceláře.Vytápění ateliéru je krbovými kamny. Provedené rekonstrukce: podlahy, zdivo, omítky, nové el. rozvody, krovy, kompletně nová zateplená střecha, plynový kotel 2× komín, možnost instalace dalších krbových kamen. Nemovitost je bez zástav a věcných břemen. Koupi nemovitosti lze realizovat prostřednictvím hypotečního úvěru-vhodná zástava, s vyřízením Vám rádi pomůžeme. Doporučujeme.

Občanská vybavenost

úřad
restaurace
sportoviště
zdravotní středisko
bus cesta do Kopřivnice 5 minut, do Nový Jičín 7 minut

Kanalizace

místní ČOV vlastní čistička odpadních vod

Vytápění

Lokální plynové

Voda

dálkový vodovod
49.613375
18.102016
Závišice, Závišice (Okres Nový Jičín), Czech Republic
Cena
4 800 000 Kč
celková cena
Poplatkycena k jednání - dohoda
ID nabídky53813
AdresaZávišice, Závišice (Okres Nový Jičín)
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha350 m²
Plocha pozemku1 280 m²
Zahradaano (720 m²)
Půdní prostoryano
Terasaano
Garážano
Sklepano
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter