Tato nemovitost není dostupná

Beroun, ul. Politických vězňů, pronájem nebytových prostor

Beroun, ul. Politických vězňů, pronájem nebytových prostor Beroun, ul. Politických vězňů, pronájem nebytových prostor Beroun, ul. Politických vězňů, pronájem nebytových prostor Beroun, ul. Politických vězňů, pronájem nebytových prostor Beroun, ul. Politických vězňů, pronájem nebytových prostor Beroun, ul. Politických vězňů, pronájem nebytových prostor

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory v Berouně, přímo centrum města, ulice Politických vězňů. Jedná se o prostory, kde bývala ordinace lékaře, proto by bylo vhodné prostory využít např. na služby (lékař, masáže, kosmetika, kadeřnictví, apod.), nebo jako kanceláře. Prostory mají celkovou výměru cca 130 m2, je zde možnost pronájmu 4 místností+kuchyň­ka, 2× soc. zázemí (2× umyvadlo, 2× WC), v tomto případě je nájemné 20tis. + poplatky, nebo je zde možnost pronájmu pouze části prostor 2 místnosti+kuchyň­ka, 1 soc. zařízení (umyvadlo, WC), v tomto případě je cena nájemného 12tis. + poplatky. Prostory mají zabezpečovací zařízení a vlastní plyn. kotel. Parkování je bezproblémové, přímo u objektu je parkoviště – placené, ale nedaleko je parkoviště zdarma – bývalá kasárna. Doporučujeme pro skvělou polohu – přímo u autobusové zastávky (směr Praha, opačným pak Kr. Dvůr, Zdice, Hořovice, apod.).

49.965429
14.071598
Politických věz., Beroun, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
celková cena
Poplatky(+poplatky)
ID nabídky53808
AdresaPolitických věz., Beroun
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Počet pater2
Užitná plocha65 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter